Aktualności

SANIMARIN®SFA na Mazurskich Targach Sportów Wodnych 2-4.09.2016

29.08.2016

W dniach 2-4 września 2016 w Giżycku w porcie Strada nad jez. Kisajno organizowane będą Mazurskie Targi Sportów Wodnych. W trakcie trwania targów zapraszany do odwiedzenia naszego stoiska nr 11 na którym zaprezentujemy pełną gamę produktów SANIMARIN® dedykowanych na jachty i łodzie.

Podczas trzydniowej, weekendowej imprezy można zapoznać się z najnowszą ofertą śródlądowych producentów sprzętu wodnego. Ze względu na termin - na naszych targach prezentowane są (nigdzie wcześniej nie wystawiane) premierowe egzemplarze jachtów przygotowane do wystawienia w tradycyjnych halach targowych w Łodzi, Berlinie, Hamburgu czy w Duesseldorfie. W Giżycku można je nie tylko zobaczyć ale i przetestować na wodzie!

W programie Mazurskich Targów Sportów Wodnych przewidzieliśmy popołudniowe testy jachtów (jako jeden z punktów programu). Wystarczy wcześniej zarejestrować się u danego wystawcy celem przetestowania jachtu na wodzie. W przypadku większej ilości chętnych wystawcy często umawiają sie z potencjalnymi klientami na szczegółowe testy już po zakończeniu targów (w tygodniu).

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Strandzie to także jedyne miejsce w Polsce, gdzie można w jednym miejscu, na wodzie przetestować wszystkie liczące się na rynku nowości jachtowe. Korzystają z tego m.in. przedstawiciele prasy branżowej. Tuż po targach odbywają się testy wybranych jachtów.

Oprócz jachtów i łodzi motorowych na Targach prezentowane są łódki wiosłowe, kajaki; są stoiska z silnikami, osprzętem; można zamówić uszycie pokrowca lub żagli; przetestować działanie chemii, zapoznać się z nowościami dotyczącymi ogrzewania jachtowego; kupić na wyprzedaży fabrycznie nowe akcesoria czy aktualną kolekcję odzieży żeglarskiej (trzy miesiące po targach kolekcja staje się już "zeszłoroczną").

źródło i zdjęcia: SFA Poland

Firma powiązana:

SFA Poland

Telefon 22 732 00 32 (33), 22 732 00 33
www.sfapoland.pl, www.strefasfa.pl
biuro@sfapoland.pl, serwis@sfapoland.pl

SFA Poland