Aktualności

Multipozycyjna i wielosezonowa - ulepszona formuła piany Tytan Proffesional STD z nowym aplikatorem ERGO

23.09.2016

Dzięki innowacyjnej recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji tej piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony  do użytku zarówno latem jak i zimą.

Piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO, to jednokomponentowy produkt  opracowany na kanwie nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową precyzję przy pracy. Aplikator ERGO gwarantuje wykonawcom aplikację w trudno dostępnych miejscach oraz wyjątkową wygodę, bo pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką.

Nowy aplikator  to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o Klientach profesjonalnych jak i indywidualnych. ERGO umożliwia precyzyjne dozowanie piany w miejscach trudnodostępnych oraz zapewnia komfort pracy bez konieczności używania pistoletu. Co ważne - daje możliwość ponownego użycia piany nawet do 60 dni. – zauważa Beata Toboła, Kierownik Działu Rozwoju Produktowego SELENA SA, producenta marki TYTAN Professional.

Nowy aplikator  to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o Klientach profesjonalnych jak i indywidualnych

Piana montażowa Tytan Professional STD utwardza się pod wpływem wilgoci i rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie, jak montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowej formule piana nie spływa z powierzchni pionowych, jest wielopozycyjna – można ją wypuszczać w dowolnej pozycji (360º) i wielosezonowa – można nią pracować latem i zimą.

DLACZEGO UŻYWAĆ NOWEJ PIANY STD Z ERGO?

Wielopozycyjna – aplikacja w trudno dostępne miejsca jest możliwa nawet w pozycji "zaworem do góry"
Wielosezonowa – możliwość użycia zarówno w okresie zimowym jak i letnim; od -10˚C do +30˚C
Możliwość ponownego użycia aplikatora nawet do 60 dni po pierwszej aplikacji

JAK UŻYWAĆ NOWEGO APLIKATORA ERGO?

Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji - potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute. Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 - po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI.

źródło i zdjęcia: Selena

Multipozycyjna i wielosezonowa - ulepszona formuła piany Tytan Proffesional STD z nowym aplikatorem ERGO

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: