Aktualności

Grzejniki REGULUS-system - nowy standard XXI wieku

21.09.2016

Niech świat REGULUSA będzie nie tylko strefą najbardziej komfortowo podanego ciepła lecz stanowi także przyjazny świat pięknych, unikalnych, ożywczych dla naszych domostw, barw.

Paleta barwna RAL K7, według której oznaczone są kolory farb proszkowych, liczy ponad dwieście odcieni. W ofercie REGULUS-system wykonania barwne grzejników, nawet w najbardziej ekscentrycznym kolorze, można szybko zrealizować, i to w tej samej cenie co biały standard. Zachęcamy do korzystania z unikalnej możliwości, jaką stwarza swoim klientom firma REGULUS-system. Również w cenie grzejników białych pokrycie powierzchni grzejników farbami strukturalnymi, w tym także całą gamą farb młotkowych. Grzejniki w wersji METALLIC dostępne są za dopłatą 10% do ceny katalogowej.

Kolory REGULUSA - nasze credo

Grzejniki ścienne centralnego ogrzewania dotychczas nieodmiennie kojarzą się wszystkim z białą plamą widniejącą pod każdym oknem. Dla wielu inwestorów taka właśnie, powszechnie narzucona kolorystyka grzejnika, gryzie się z aranżacją wnętrz oraz z wybranym kolorem ścian.

Grzejniki REGULUS swoimi parametrami pracy biją konkurencję na głowęFakt, iż biel grzejnika pod oknem zakłóca kocepcję wystroju wnętrza, stanowi główny powód do podjęcia często nietrafnej i nieoptymalnej decyzji o zastosowaniu ogrzewania podłogowego w miejsce choćby najekonomiczniej działających grzejników ściennych. Tymczasem wykonania barwne grzejników, nawet w najbardziej ekscentrycznym kolorze, można szybko i bez problemu zrealizować, ponadto w tej samej lub w niewiele wyższej cenie co biały standard...

Cóż stoi na przeszkodzie, by grzejnik w pokoju dziecięcym wykonany był w wesołym żywym kolorze, w łazience może być dopasowany barwą do glazury, a w salonie kolorem nawiązywać do stolarki, wystroju wnętrza, umeblowania lub koloru ścian?

Nasz odbiorca może dostosować kolor grzejników do klimatu każdego wnętrza.

Chcemy wspólnie z Państwem całkowicie odmienić stereotypowe postrzeganie grzejników ściennych centralnego ogrzewania. Grzejniki REGULUS swoimi parametrami pracy biją konkurencję na głowę. Mogą stanowić ozdobę wnętrza poprzez świadomie dobrany kolor. Zrealizujemy każdy kolor, o ile znajduje się w palecie RAL.

Niezwykle interesujące w swoim charakterze są także pokrycia strukturalne, farby młotkowe, złociste, srebrzyste. Niedoścignionym przebojem REGULUSA są grzejniki METALLIC. To szczególnie uniwersalna wersja kolorystyczna. Grzejniki METALLIC pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego, do budownictwa monumentalnego i drewnianego-rekreacyjnego.

Nie mają spawów czy zgrzewów, które należy maskować grubo kładzioną farbą. Wykonanie barwne typu METALLIC w pełni wydobywa urodę czystego metalu jest eleganckie i ma swój odrębny, nieporównywalny styl.
 
Kolorowe grzejniki to standard REGULUS-system

źródło i zdjęcia: REGULUS - system

Firma powiązana:

REGULUS - system

Telefon 33 496 99 99, 33 815 10 25
www.regulus.com.pl
regulus@regulus.com.pl

REGULUS - system