Aktualności

Dlaczego PROTECH?

20.09.2016

Już od ponad 20 lat dostarczamy kotły grzewcze Klientom indywidualnym i instytucjonalnym, takim jak firmy, szkoły, kościoły. To wieloletnie doświadczenie umożliwia nam produkcję wysokojakościowych produktów, opartych na opracowanym według najwyższych standardów know-how firmy.

Nowoczesny park maszynowy

Aby zapewnić produkt lepszy, bardziej wydajny i niezawodny od  proponowanych przez konkurencję, pod koniec 2013 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny z kompleksowym parkiem maszynowym. Znajdują się w nim urządzenia najnowszej generacji zapewniające precyzyjny proces obróbki blachy - od arkusza aż po gotowy kocioł grzewczy.

Szeroki wachlarz produktów

W naszej ofercie znajdują się kotły o mocy od 10 do aż 1200 kW, dzięki czemu każdy Klient – posiadacz małego i dużego domu, firmy handlowej czy produkcyjnej, znajdzie produkt, którego szuka. Produkujemy kotły na węgiel, drewno, pelet, ekogroszek, z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym, z funkcją samooczyszczenia, wreszcie – z pełną automatyką. Dzięki tak szerokiej ofercie nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony z wyboru PROTECH, jako producenta kotłów grzewczych.

Gwarancja niezawodności

Dzięki doświadczonemu zespołowi pracowników oraz nowoczesnemu parkowi produkcyjnemu nasze kotły cechuje wyjątkowa niezawodność. Jeśli jednak zdarzy się drobna usterka nasz serwis kontaktuje się z Klientem w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Nawet najdrobniejszy problem traktujemy jako najwyższy priorytet. Dla nas jakość, to podstawa.

Tysiące zadowolonych Klientów

Od 20 lat dostarczamy kotły w całej Polsce i poza granicami kraju. Nasi Klienci chętnie polecają innym kotły Protech, ze względu na ich niezawodność i wysoką jakość.

źródło i zdjęcia: Protech

Firma powiązana:

Protech

Telefon 33 875 51 87
www.protech-wkg.pl
poczta@protech-wkg.pl

Protech