Aktualności

Firma Inter-Lers na targach Agro Show 2016

19.09.2016

Przed nami kolejna edycja targów Agro Show – największej tego typu imprezy plenerowej w Europie. W dniach 23-26 września, na terenie lotniska Bednary k. Pobiedzisk, spotkają się setki wystawców z kraju i zagranicy. Swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci maszyn, nawozów, środków ochrony roślin, a także przedstawiciele sektora finansowego, czy budowlanego.

Podobnie jak w poprzednich latach, firma Inter – Lers przygotowała dla wszystkich zainteresowanych swoimi produktami specjalne stoisko wystawiennicze.

Podobnie jak w poprzednich latach, firma Inter – Lers przygotowała dla wszystkich zainteresowanych swoimi produktami specjalne stoisko wystawiennicze

Prezentowane będą na nim m.in. możliwości, jakie niesie ze sobą stosowanie prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w budownictwie rolniczym. Chętni będą mieli natomiast okazję do bezpośredniej rozmowy z firmowymi doradcami.

Stanowisko firmy Inter – Lers na targach Agro Show 2016 znajdą Państwo w sektorze D, stoisko nr 114

Stanowisko firmy Inter – Lers na targach Agro Show 2016 znajdą Państwo w sektorze D, stoisko nr 114.
Serdecznie zapraszamy

W dniach 23-26 września, na terenie lotniska Bednary k. Pobiedzisk, spotkają się setki wystawców z kraju i zagranicy

Planującym przyjazd na Targi Agro Show 2016 przypominamy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, niemożliwy jest przejazd przez Pobiedziska z kierunku południowego.

źródło i zdjęcia:Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers