Aktualności

Fasada Panel

13.09.2016

Fasada System s.c. jest producentem  płyt cementowo-włóknistych FASADA PANEL. Jest to produkt ekologiczny z rdzeniem na bazie naturalnych komponentów takich jak: cement portlandzki, kwarc, włókna celulozowe i dodatki wzmacniające odporność płyty na warunki atmosferyczne. Przeznaczone są one  do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

W zastosowaniach zewnętrznych, jako bardzo wytrzymałe okładziny elewacyjne w systemach elewacji wentylowanych oraz klejone bezpośrednio na ściany, ogólnie dostępnymi klejami do kamieni naturalnych. Płyty  mają barwę szarą lub są barwione w masie od białego do antracytu.  Płyty FASADA PANEL mają gładką powierzchnię zewnętrzną a także są to płyty, które na wierzchniej stronie posiadają widoczną strukturę drewna. Płyty doskonale nadają sie do wykończeń wewnętrznych jako tzw. beton architektoniczny.

W zastosowaniach zewnętrznych, jako bardzo wytrzymałe okładziny elewacyjne w systemach elewacji wentylowanych

Płyty mogą być przykręcane, bez konieczności wcześniejszego nawiercania do konstrukcji aluminiowejNajczęstszymi przykładami zastosowań są: budownictwo szkieletowe, obszary o wysokim natężeniu ruchu np. korytarze, Budynki jednorodzinne i wielorodzinne, Budynki użyteczności publicznej, Budynki gospodarcze, Tymczasowe obiekty budowlane, ogrodzenia, ekrany akustyczne.

Płyty mogą być przykręcane, bez konieczności wcześniejszego nawiercania do konstrukcji aluminiowej lub drewnianej specjalnie dedykowanymi wkrętami ze stali kwasowej A2 lub innymi zabezpieczonymi przed korozją.

Cennik:

Płyta szara 2400x1200x8:     

cena netto za m2: 45zł                          

cena netto za sztukę: 129,60zł

Deska szara struktura drewna 1200x150x6:

cena netto za m2: 54,1zł                            

cena netto za sztukę: 9,74zł

źródło i zdjęcia: Fasada System s.c.