Aktualności

Rusza nowa kampania wizerunkowa firmy Krispol na antenie RMF FM

09.09.2016

W najbliższy poniedziałek 12 września startuje kampania radiowa firmy KRISPOL na antenie stacji RMF FM.

Między 12 września a 6 listopada 2016 spoty reklamowe marki KRISPOL zostaną wyemitowane niemal 500 razy.
Wybór stacji RMF FM był podyktowany największą popularnością tego radia, a także historią naszej dotychczasowej współpracy - podkreśla Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu KRISPOL.

- "To najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce, a kampanie emitowane na jej antenie przynoszą nam wymierne efekty. Obecna współpraca z radiem jest kontynuacją działań w ramach kampanii "KRISPOL – Gwarancja spokoju", z udziałem Ambasadora marki KRISPOL" – Łukasza Piszczka.

Nazwisko i głos sportowca będą się pojawiać w spotach. Aby podkreślić współpracę z nowym Ambasadorem firma wybrała na czas emisji Fakty Sportowe.

- "Promocja sportu jest od lat znakiem rozpoznawczym firmy KRISPOL. Dzięki sponsoringowi Faktów Sportowych, emitowanych bezpośrednio po Faktach RMF FM, docieramy z naszym komunikatem do milionów słuchaczy" – dodaje K. Kozłowska.

– "To jedno z naszych licznych działań marketingowych, wspierających działalność Partnerów Handlowych KRISPOL. Ponownie wzmacniamy naszą obecność w mediach w tym momencie roku, w którym  zapada wiele ważnych decyzji zakupowych".

Przy zakupie mediów firmę wspiera dom mediowy Media Concept.

źródło i zdjęcia: Krispol

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl
biuro@krispol.pl

Krispol