Aktualności

Oprawy gipsowe Aurora – kreatywna elegancja

09.09.2016

Nowoczesne podejście do oświetlenia zaprzęga do kreatywnej pracy nie tylko design i nowe rozwiązania technologiczne, ale również materiały. Seria opraw ASTRO Lighting wykonana z tworzywa gipsowego daje nieograniczone możliwości kreacji.

Oprawy oświetleniowe w formie kinkietów, downlight’ów i opraw wiszących są wykonane z gipsu o gładkiej, aksamitnej powierzchni. Idealnie wyprofilowane w zależności od modelu w opływowe kształty lub ostre kąty, podkreślą niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.

Nowoczesne podejście do oświetlenia zaprzęga do kreatywnej pracy nie tylko design i nowe rozwiązania technologiczne, ale również materiały

Rozświetlona technologia

Wszystkie oprawy gipsowe firmy ASTRO Lighting przeznaczone są do użytku wewnętrznego i posiadają klasę szczelności IP20, która gwarantuje ich prawidłowe działanie we wszystkich wnętrzach oraz w łazienkowej strefie 3, nie narażonej na kontakt z wodą. W zależności od modelu istnieje możliwość wykorzystania różnych źródeł światła, zaś te z opraw, które posiadają zintegrowane moduły LED’owe posiadają temperaturę światła na poziomie 2700-3000K, co odpowiada białej, ciepłej barwie. Takie światło nada miękkości i łagodności zarówno pokojowi dziennemu, jak i sypialni czy korytarzowi.

Seria opraw ASTRO Lighting wykonana z tworzywa gipsowego daje nieograniczone możliwości kreacji

To, co wyróżnia serię opraw gipsowych firmy ASTRO Lighting, to uniwersalność ich wykorzystania w aranżacji wnętrzZabawa kolorem i fakturą

To, co wyróżnia serię opraw gipsowych firmy ASTRO Lighting, to uniwersalność ich wykorzystania w aranżacji wnętrz. Każdy marzy o nietuzinkowych rozwiązaniach i niepowtarzalnych elementach wystroju wnętrza, które w indywidualny sposób podkreślą charakter zarówno pomieszczenia,jak i oddadzą temperament właściciela. Podstawową zaletą opraw gipsowych jest możliwość ich wielokrotnego malowania. W tym sezonie trendy wystroju wnętrz podpowiadają nam, że na szarej, imitującej surowy beton ścianie idealnym podkreśleniem charakteru wnętrza będzie np. oprawa Milo pozostawiona w swoim naturalnym, gipsowym wykończeniu. Natomiast jeśli rozpoczynamy zabawę z paletą barw możemy przemalować oprawę na dowolny kolor. Świetnym przykładem będzie tu ciekawa aranżacja białego kinkietu Edge umieszczonego na wrzosowej ścianie oraz Eclipse pomalowanego na ten sam, wrzosowy kolor i  umieszczonego na białej ścianie.

Personalizacja gipsowych opraw ASTRO Lighting nie kończy się na prostej możliwości malowaniaPersonalizacja gipsowych opraw ASTRO Lighting nie kończy się na prostej możliwości malowania. Chcąc nadać im niepowtarzalny charakter idealnie komponujący się z aranżowanym wnętrzem, można  zastosować inne, kreatywne techniki. Jedną z nich jest decoupage, technika wykorzystana przy personalizacji, prezentowanej poniżej, oprawy Parma.

Wymagający klienci oczekują, że oświetlenie, które będzie urozmaicać i stanowić istotny element wystroju ich wnętrza, będzie niepowtarzalne i dopasowane dokładnie pod ich indywidualne potrzeby. Kolejną możliwością zindywidualizowania gipsowych opraw ASTRO Lighting jest zastosowanie niebanalnej faktury np. juty.

W przypadku opraw gipsowych firmy ASTRO Lighting jedynym, co ogranicza ich personalizację jest wyobraźnia projektanta i inwestora.

źródło i zdjęcia: Aurora Technika Świetlna

Firma powiązana:

Aurora Technika Świetlna

Telefon 512 689 686, 509 429 996, 22 872 55 10
www.aurorats.pl
aurorats@aurorats.pl

Aurora Technika Świetlna