Aktualności

Konbet: Strop SMART – od września większe rozpiętości!

08.09.2016

Unikalna modułowość oraz doskonałe parametry techniczne sprawiły, że Lekki Strop Panelowy SMART jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych nowoczesnych systemów stropowych na rynku. Jak się okazuje to nie jedyne atuty tego produktu. Od pierwszego września jego producent - firma Fabryka Stropów- wprowadza do sprzedaży nową wersję popularnego rozwiązania, która oferuje rozpiętości nawet do 10,5 metra!

Rozpiętość stropu to największa możliwa odległość pomiędzy podporami, takimi jak ściany czy słupy. Im większa rozpiętość, tym większą powierzchnię mogą mieć pomieszczenia wewnątrz domu. Dotychczas Lekki Strop Panelowy SMART był dostępny w dwóch wersjach: 15/60 oraz 20/60 (wysokość/szerokość w cm). W przypadku pierwszej wersji maksymalna rozpiętość wynosiła 8,1 m. W wysokiej na 20 cm wersji rozpiętość wzrastała z kolei do 9,3 m.

Rozpiętość stropu to największa możliwa odległość pomiędzy podporami, takimi jak ściany czy słupy

Wraz z początkiem września SMART 20/60 zyska dodatkowe zbrojenia, dzięki któremu dla standardowych obciążeń 4,5 kN/m2 strop osiągnie rozpiętości nawet do 10,5 m! Oznacza to możliwość projektowania otwartych, dużych przestrzeni bez konieczności stosowania dodatkowych podpór.

Lekki Strop Panelowy SMART oparty na innowacyjnej technologii płyt strunobetonowych wyróżnia się wyjątkowo krótkim czasem montażu, niską masą własną, dobrą izolacją akustyczną, a także wysoką wytrzymałością.

Lekki Strop Panelowy SMART oparty na innowacyjnej technologii płyt strunobetonowych wyróżnia się wyjątkowo krótkim czasem montażu

SMART to strop prefabrykowany, co oznacza, że poszczególne jego elementy są poddawane na etapie produkcji rygorystycznym kontrolom jakości. Na budowę trafia zatem produkt bezpieczny i gotowy do użycia - co zmniejsza do minimum także ryzyko popełnienia błędów wykonawczych przy jego montażu. A ten jest niezwykle szybki - 100 mkw. stropu dwóch ludzi może ułożyć w zaledwie dwie godziny!

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań Sp. z o.o., Sp. k.

Konbet: Strop SMART – od września większe rozpiętości!

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: