Aktualności

Polbruk sponsorem turnieju siatkarskiego City Volley Cup

08.09.2016

Firma Polbruk, wiodący producent kostki betonowej i elementów drogowych, została sponsorem międzynarodowych rozgrywek City Volley Cup. Turniej z udziałem drużyn z Polski, Czech i Anglii zostanie rozegrany w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40. Start już w piątek 9 września! Wstęp na rozgrywki dla kibiców jest bezpłatny.

Wierni fani siatkówki powinni kojarzyć firmę Polbruk nie tylko z kostką brukową. Wiodący producent elementów nawierzchniowych od lat wspiera imprezy i drużyny sportowe, szczególnie te związane z siatkówką. W tym roku firma znalazła się w gronie sponsorów turnieju Grand Slam Olsztyn 2016 – prestiżowych rozgrywek piłki plażowej, a teraz City Volley Cup. Polbruk jest także jednym ze sponsorów ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka.

Firma Polbruk, wiodący producent kostki betonowej i elementów drogowych, została sponsorem międzynarodowych rozgrywek City Volley Cup

W turnieju City Volley Cup naprzeciwko siebie staną zespoły takie jak: Legia Warszawa (Polska), Lesan Halinów (Polska), IBB Polonia Londyn (Anglia) i FK Ostrava (Czechy). Gwizdek inaugurujący turniej zabrzmi już w piątek 9 września o 17.45. Na tę godzinę bowiem zaplanowano mecz IBB Polonia Londyn – FK Ostrava. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40.

Rozgrywki to wspaniała okazja, dla fanów siatkówki, którzy nie mogą już doczekać się ligowych zmagań. Podczas zawodów będzie można zobaczyć zawodników z innych krajów, drużyny reprezentujące bardzo różne style gry oraz zaciętą, emocjonującą walkę.

Rozgrywki to wspaniała okazja, dla fanów siatkówki, którzy nie mogą już doczekać się ligowych zmagań

Terminarz turnieju City Volley Cup

Piątek, 9 września:
1. 17:45, IBB Polonia Londyn – FK Ostrava
2. 20:00, Legia Warszawa – Lesan Halinów

Sobota, 10 września:
1. 16:45, FK Ostrava – Lesan Halinów
2. 19:00, Legia Warszawa – IBB Polonia Londyn

Niedziela, 11 września:
1. 9:45, IBB Polonia Londyn – Lesan Halinów
2. 12:00, Legia Warszawa – FK Ostrava

Organizatorem turnieju jest drużyna siatkarska Legia Warszawa. Firma Polbruk jest srebrnym sponsorem. Zachęcamy do zapraszania znajomych i uczestnictwa w turnieju wraz z rodziną i przyjaciółmi. To będzie prawdziwe święto siatkówki!

Kolejne zmagania siatkarskie, które wspiera Polbruk, już 23 września podczas XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Turniej tradycyjnie odbędzie się na warszawskim Ursynowie.

źródło i zdjęcia: Polbruk