Aktualności

Design by ATRIUM

07.09.2016

ATRIUM szczególną uwagę przykłada do projektowania i designu nowych produktów linii ATRIUM SYSTEM. Każdy wprowadzony wzór przechodzi od etapu projektu do wykonania prototypu. Architekt Tomasz Piechowicz sygnuje wszystkie projekty.

Wychodząc naprzeciw klientom wprowadziliśmy 4 nowe kolekcje produktów: DESIGN, GRAND, COLOUR of ATRIUM i BIANCO.

Firma co roku wystawia nowości i ma premiery nowych produktów na targach; w tym targach designu. Wiele rozwiązań i wzorów technicznych jest zastrzeżonych i objętych ochroną prawną. Warto podkreślić innowacyjność firmy właśnie we wzornictwie i technologii - nasze szklane schody ATRIUM SYSTEM miały premierę z okazji obchodów roku 2000. Dziesięć lat później cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów i pojawiają się w konkurencyjnych firmach.

Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych i ciekawych zamówień na schody na terenie Polski i za granicą. Wiele z nich stanowi znak rozpoznawczy obiektów i trwale wpisuje się w architekturę budynków. Zostaliśmy zaproszeni do wyjątkowego projektu Villa Natura w Warszawie współpracując ze znaną projektantką mody Ewą Minge.

Kupując produkty oznaczone marką ATRIUM SYSTEM kupują Państwo produkt zarówno najwyższej jakości, jak i o bardzo dobrym wzornictwie. Mamy nadzieję, że nasze schody w Państwa wnętrzach będą ponadczasowym ciekawym elementem.

źródło i zdjęcia: Atrium

Firma powiązana:

Atrium

Telefon 32 609 19 01, 32 609 00 00,
www.atriumsystem.eu, www.atriumshop.eu
atrium@atriumsystem.eu

Atrium