Aktualności

Komfort inspiruje

07.09.2016

Na stronie marki Komfort pojawiła się nowa zakładka "Inspiracje", a w niej m.in. pomysły na podłogi w najpopularniejszych stylach, rozwiązania aranżacyjne z polskich blogów oraz porady ambasadorki Komfortu, Doroty Szelągowskiej.

Dobranie podłogi dla wielu osób stanowi wyzwanie. Nie zawsze potrafimy wyobrazić sobie jak deska, panel, wykładzina czy nawet dywan będzie wyglądał we wnętrzu. Często nie wiemy też jaką podłogę wybrać, by pasowała do stylu, w jakim aranżujemy nasz dom. Ani jaki rodzaj podłogi najlepiej sprosta codziennym wyzwaniom. Pomoc w rozwiązaniu tych dylematów znajdziemy na stronie największej polskiej sieci z materiałami do aranżacji podłóg: www.komfort.pl. Właśnie pojawiła się na niej nowa zakładka z podłogowymi inspiracjami i poradami.

W zakładce "Inspiracje" znajduje się obszerna galeria wnętrz, pogrupowanych według najpopularniejszych stylów aranżacyjnych: nowoczesny, industrialny, vintage, skandynawski i klasyczny. Marka umieściła tam również podpowiedzi rozwiązań do pokoju młodzieżowego. Pojawiły się także pomysły na zagospodarowanie balkonu i tarasu. Do każdej inspiracji przypisano podpowiedzi produktów, które dostępne są w ofercie Komfortu – w tym również w działającym na stronie sklepie online.

Marka zaprosiła do współpracy popularne polskie blogerki, które produkty Komfortu testowały w swoich domach. Jakie dywany i wykładziny wybrały i jak wyglądają zaaranżowane przez nie wnętrza? To również zobaczyć można w zakładce Inspiracje.

Odrębna sekcja poświęcona została poradom i pomysłom ambasadorki Komfortu - Doroty Szelągowskiej. Popularna dziennikarka i projektantka wnętrz podpowiada ciekawe rozwiązania, obala podłogowe mity, a także dzieli się zdjęciami ze swojego biura.

- "Zakładka "Inspiracje" dopełnia funkcjonalność naszego serwisu online. Klienci mogą poszukać w niej pomysłu na własną podłogę, przeczytać porady oraz podejrzeć, jak wnętrza aranżują inni. A jednocześnie na każdym kroku podpowiadamy im konkretne rozwiązania i produkty z naszej oferty. Dzięki temu w jednym miejscu mają pełną informację -  od inspiracji do zakupu, czy to online czy w sklepie stacjonarnym".  – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu Sklepy Komfort S.A.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort