Aktualności

Kolekcja TWINS marki KOŁO

03.08.2009

TWINS to podwójne piękno i podwójny komfort! Umywalka połączona z szafką zapewni maksimum wygody i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja TWINS to rozwiązania, które sprawią, że łazienka stanie się odzwierciedleniem topowych trendów designerskich, a przy tym zachowa pełną funkcjonalność.

Kolekcja ta przypadnie do gustu szczególnie osobom, które lubią połączenie najnowszych trendów wzornictwa z zawsze docenianymi praktycznymi rozwiązaniami. Jak sama nazwa wskazuje, umywalki TWINS najlepiej prezentują się, kiedy występują podwójnie. Może być to para umywalek lub para „mieszana” – umywalka przymocowana do funkcjonalnej szafki z szufladą.

W skład kolekcji TWINS wchodzą dwa modele umywalek – z misą owalną i prostokątną, dostępne także z powłoką Reflex KOŁO, oraz szafki podumywalkowe w dwóch kolorach – dąb Arava i wenge. Zastosowanie nowoczesnej technologii Fine Fire Clay (FFC) pozwoliło stworzyć unikalne, masywne i nowoczesne umywalki.

Gładka powierzchnia ceramiki TWINS  ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo w szafkach podumywalkowych zastosowano wygodny, elegancki metalowy uchwyt oraz płytę wilgocioodporną, która zapewnia wysoką trwałość mebli.

Produkty z serii pozwalają na stworzenie różnych wariantów aranżacyjnych:

  • zastosowanie drewnianej osłony między umywalką i szafką;
  • zastosowanie metalowej osłony (owalnej lub prostokątnej) syfonu między umywalką i szafką;
  • umywalka może być zamocowana bezpośrednio nad szafką, która w tym wypadku zostaje pozbawiona uchwytu i jest otwierana z boku.
  • umywalka może być montowana na dowolnym blacie.