Aktualności

Brunner: Ogrzewanie z gwarancją

02.09.2016

Ogrzewanie jest warte tyle, co współpraca zastosowanych źródeł ciepła i systemu zarządzania energią.

Drodzy Instalatorzy, nie istnieje chyba prostszy system łączący różne źródła energii odnawialnej, niż centrala grzewcza firmy BRUNNER. Gwarantujemy jej funkcjonalność i przydatność w przyszłych zastosowaniach.

Obojętnie, czy planują Państwo modernizację ogrzewania w istniejącym budynku, korzystając z pieca kaflowego i dostępnych komponentów instalacji grzewczej, takich jak boiler ciepłej wody i kocioł olejowy... czy też chcą Państwo zacząć od mniej złożonego systemu, myśląc o jego rozbudowie w przyszłości. Centrala BHZ może zostać zawsze i bez problemu rozszerzona o kolejne elementy.

W tym celu stosowane są odpowiednie przyłącza w skrzynce hydraulicznej i na zbiorniku buforowym, zaś całość działa bez zarzutu.

Gwarancja funkcjonalności jest tym, co najważniejsze

Mianem gwarancji funkcjonalności określamy fakt, że centrala BHZ jest przygotowana na podłączenie przyszłych źródeł energii i otwarta na wszelkie zmiany i rozszerzenia.

Prościej nie można dziś zbudować systemu grzewczego, jednocześnie zapewniając jego przydatność w przyszłości.

Wreszcie ogrzewanie, które ma sens.

Drodzy mieszkańcy, nie ma prostszego systemu grzewczego i łatwiejszej obsługi niż w przypadku centrali grzewczej firmy BRUNNER. Korzystając z dotykowego kolorowego wyświetlacza można łatwo i przyjemnie definiować lub zmieniać ustawienia. Wyświetlane na ekranie informacje są wyrażone zrozumiałym językiem i nie zawierają trudnego słownictwa. Poszczególne tematy są objaśnione w tekstach pomocy. Instrukcja obsługi nie jest tu potrzebna. W taki sposób nawet laicy są w stanie ustawić i obsłużyć system grzewczy.

źródło i zdjęcia: Brunner

Firma powiązana:

Brunner

Telefon +48 885 531 477, +49 8721 771 0
www.brunner.pl, pl.brunner.eu/about_brunner/
infopolska@brunner.de

Brunner