Aktualności

Zostań Partnerem Handlowym firmy QDS24

31.08.2016

Jeżeli pragniesz realizować swoją strategię handlową w oparciu o profesjonalną współpracę z doświadczonym dostawcą zostań naszym Partnerem handlowym. Co zyskasz?

Każdy nasz Partner Handlowy oprócz wysokiej jakości produktów uzyskuje bezpłatny dostęp do aplikacji dzięki której jest możliwa:

Oszczędność czasu

Czas jest bezcennym dobrem, którego nie da się kupić, ale można go zaoszczędzić dzięki wygodnemu konfiguratorowi, który pomoże w szybki i łatwy sposób obsłużyć Klienta. Bezproblemowy dostęp pozwala szybko przygotować ofertę, złożyć zamówienie. Aplikacja umożliwia uzyskiwanie automatycznej informacji drogą elektroniczną na temat zamówień na każdym etapie ich realizacji bez konieczności wykonywania dodatkowych telefonów.

Redukcja kosztów

Dzięki elektronicznej komunikacji eliminujemy chaos, oszczędzamy czas i redukujemy niepotrzebną dokumentację papierową.

Własna baza Klientów i ofert

Wszystkie oferty umieszczone są w jednym miejscu dzięki czemu możecie Państwo odtworzyć w każdej chwili ofertę przygotowaną wcześniej dla Klienta, aby kontynuować z nim rozmowy.

Obsługa on-line

Ofertę można przygotować już u klienta w domu na laptopie czy tablecie i wydrukować ją na miejscu lub przesłać na maila. Dostęp jest prosty z każdego miejsca, wystarczy tylko połączenie z Internetem. Niezależnie od ilości pracowników i biur handlowych zarządzanie ofertami i zamówieniami jest bardzo proste.

Profesjonalny wizerunek

Dzięki niezwykle prostemu w obsłudze programowi możecie Państwo przygotować ofertę podczas rozmowy handlowej i wydrukować ją finalizując transakcję już na miejscu u Klienta wyprzedzając konkurencję.

źródło i zdjęcia: QDS24 Sp. z o.o.

Firma powiązana:

QDS24 Sp. z o.o.

Telefon 664 423 380
qds24.eu
biuro@qds24.eu

QDS24 Sp. z o.o.