Aktualności

Zobacz nową stronę internerową Tubes International

31.08.2016

Z ogromną radością naszą nową stronę internetową, na której poza całkowicie zmienioną szatą graficzną, prezentujemy nowy ulepszony układ strony. Dzięki tym zmianom dostęp do wszelkich informacji o naszej firmie będzie prostszy i szybszy.

Całkowita zmiana układu to idealna okazja do zaprezentowania naszych możliwości, które w ostatnich latach zostały rozszerzone nie tylko o nasze produkty, ale również usługi, które stały się istotną częścią współpracy z wieloma kontrahentami. Jesteśmy przekonani, że stworzenie nowej strony ułatwi dostęp do wszelkich informacji o naszej firmie, a także pozwoli jeszcze lepiej poznać nasze możliwości oraz kompetencje, dzięki czemu poszerzymy współpracę z aktualnymi kontrahentami i nawiążemy nowe relacje biznesowe.

Mamy nadzieję, że nowa strona przedstawi nas jako organizację godną zaufania, nastawioną na Klienta, ale przede wszystkim dążącą do realizacji misji firmy:
"Świadomi odpowiedzialności związanej z oferowanymi przez nas produktami i usługami, w obliczu nowych wymagań stawianych przez przemysł, deklarujemy dążyć do osiągnięcia pełnej satysfakcji naszych Klientów w zakresie oferowanego asortymentu, jakości wyrobów i usług oraz profesjonalnej obsługi, przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników firmy."

Co ulepszyliśmy?

Produkty

Całkiem nowe menu ma na celu usprawnienie szukania produktów, którymi są Państwo zainteresowani.

  • Nową opcją w tej sekcji jest button "Sklep online", który umożliwi sprawdzenie w naszym sklepie internetowym oferty wybranego produktu.

Szukając produktu mogą Państwo skorzystać również z wyszukiwarki na stronie głównej.
Napisz do nas - z chęcią odpowiemy na Twoje zapytanie

Kontakt

Chcieliśmy ułatwić Państwu kontakt z nami, dlatego praktycznie z każdego miejsca na stronie mogą Państwo się z nami skontaktować. Zainteresował Państwa produkt? Nowość? A może promocja? Mogą Państwo bezpośrednio skontaktować się z oddziałem, przejść do sklepu internetowego lub napisać do nas zapytanie. Z chęcią na nie odpowiemy!

Co nowego?

Usługi

Na nowej stronie mogą Państwo zapoznać się z naszymi możliwościami, wykorzystywaną technologią, spełnianymi normami w zakresie świadczonych przez nas usług.

Przykładowe rozwiązania

Przykładowe realizacje to zbiór ciekawych przykładów naszej produkcji, jak np.: przewody przemysłowe, przewody przeładunkowe, urządzenia napełniająco-opróżniające (NO), przewody hydrauliczne, przewody wysokociśnieniowe, przewody stalowe. Nasze realizacje, nierzadko specjalistyczne, stanowią potwierdzenie naszych kompetencji jako eksperta w branży.

Znajdź najbliższy oddział!

Dopasowaliśmy naszą nową stronę do najnowszych trendów, tak aby jej przeglądanie na urządzeniach mobilnych było dla Państwa jak najwygodniejsze. Dla osób przeglądających naszą stronę na urządzeniach mobilnych wprowadziliśmy opcję "Znajdź najbliższy oddział". Umożliwia ona znalezienie i skontaktowanie się z najbliżej zlokalizowanym w danym momencie oddziałem.

Z myślą o Was

Nowa strona powstała z myślą o Was, czyli naszych aktualnych lub potencjalnych kontrahentach, dlatego jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii czego jeszcze oczekiwalibyście na naszej nowej stronie. Możemy zadeklarować, że weźmiemy pod uwagę wszelkie sugestie i spostrzeżenia, a najbardziej cenne postaramy się nagrodzić.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami poprzez email zwrotny lub kontakt poprzez formularz zapytania.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ

źródło i zdjęcia: Tubes International Sp. z o.o.