Aktualności

Dopasowane do potrzeb. Małe baterie kuchenne Franke

31.08.2016

Projektanci baterii kuchennych Franke od lat proponują rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie ze strefy wody. Do wyboru mamy cały wachlarz modeli - podokienne, z ruchomą, stałą oraz wyciąganą wylewką. Bateria kuchenna powinna być dobrana do rozmiaru i kształtu zlewozmywaka. Niewielkie baterie takie jak Akros czy KWC Luna to idealny wybór jeśli dysponujemy mniejszą powierzchnią – zarówno kuchni jak i zlewozmywaka.

Chromowana bateria Franke Akros jest bardzo poręczna i funkcjonalnaChromowana bateria Franke Akros jest bardzo poręczna i funkcjonalna, a przy tym świetnie się prezentuje, nadając strefie zmywania oryginalny wygląd. Dzięki nachyleniu pod kątem 35 stopni, nie zajmuje wiele przestrzeni nad zlewozmywakiem i można zamontować ją również pod oknem. Natomiast wyciągana wylewka pomaga w myciu większych naczyń i trudno dostępnych miejsc.

Bateria KWC Luna to także bardzo dobre rozwiązanie do zastosowania w mniejszych wnętrzach kuchennych. Jej klasyczny kształt sprawia, że bez problemu dopasujemy ją do każdego zlewozmywaka, a dzięki wykonaniu ze szwajcarską starannością, bateria pozostanie w niezmienionym stanie przez wiele długich lat. Zarówno Luna jak i Akros posiadają wytrzymałe i nowoczesne głowice ceramicznePonadto Luna posiada nowoczesny perlator Neoperl® Cascade® który pozwala napowietrzyć wodę, przez co realnie zmniejszamy zużycie wody.

Zarówno Luna jak i Akros posiadają wytrzymałe i nowoczesne głowice ceramiczne odporne m.in. na nagłe zmiany ciśnienia wody. Baterie Franke Akros i KWC Luna w kompaktowych rozmiarach, oferują pełne spektrum funkcji, które zapewniają najwyższy komfort podczas wykonywania kuchennych prac.

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke