Aktualności

Zatrzymaj wakacyjne wspomnienia na dłużej z Tikkurila Color Service

30.08.2016

Błękit mazurskich jezior w sypialni, czerwień polnych maków w łazience, zieleń toskańskich traw w kuchni, a może promienie słońca na safari w salonie? Kolory przywołujące najpiękniejsze wspomnienia z wakacji można teraz przenieść do swojego wnętrza korzystając z Tikkurila Color Service. Usługa, dostępna nieodpłatnie w Studiach Koloru Tikkurila, pozwala na dopasowanie odcienia farby do  koloru, którego próbkę przyniesiemy ze sobą. Może to być właśnie pamiątka z wakacji, np. szal lub  obrazek. Dzięki temu na co dzień możemy otaczać się wyjątkowymi barwami wakacji, przywodzącymi na myśl ulubione chwile.

Kolory przywołujące najpiękniejsze wspomnienia z wakacji można teraz przenieść do swojego wnętrza korzystając z Tikkurila Color ServiceWszystkie inspiracje kolorystyczne mogą zostać przeniesione do domowego wnętrza dzięki specjalnemu urządzeniu skanującemu, które rozpoznaje kolor dowolnej powierzchni i dobiera do niej najbardziej zbliżony odcień spośród niemal 2,5 tysiąca barw z palety Tikkurila Symphony.

Usługa dostępna jest w Studiach Koloru TikkurilaUsługa dostępna jest w Studiach Koloru Tikkurila, które zostały stworzone z myślą o idealnych wnętrzach. Bogata paleta barw jest wyeksponowana na dużych próbkach i pogrupowana w tonacjach, dzięki czemu łatwiej jest wybrać odpowiadający odcień. Kolory obejrzeć można w świetle dziennym, ciepłym i zimnym. Na miejscu dostępny jest także multimedialny katalog ze zdjęciami aranżacyjnymi. Wszystkie rozwiązania zostały zaprojektowane tak, by w możliwie przystępny sposób zrealizować indywidualne potrzeby klientów i ułatwić im skomponowanie w pełni satysfakcjonującego wystroju wnętrza.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.