Aktualności

Serwis 24 h VIESSMANN - stała dostępność specjalistów

30.08.2016

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy 24-godzinny program opieki technicznej. Zapewniamy wszechstronną opiekę nad urządzeniami - począwszy od jego pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Przez cały czas do dyspozycji pozostają doradcy techniczno-serwisowi, doradcy 24-godzinnej Infolinii oraz sieć autoryzowanych Firm Serwisowych.

System grzewczy budynku analogicznie do innych urządzeń technicznych wymaga profesjonalnej obsługi serwisowej, w szczególności dokonywania przeglądów okresowych. Firma Viessmann zapewnia wszechstronną opiekę nad urządzeniami, począwszy od jego pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Przez cały czas do dyspozycji pozostają doradcy techniczno-serwisowi, doradcy 24-godzinnej Infolinii oraz sieć autoryzowanych Firm Serwisowych.

Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę udostępniamy Państwu pomoc techniczno-serwisową. Pomoc skierowana jest zarówno do użytkowników naszych urządzeń, jak i do instalatorów oraz serwisantów.

Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, niezależnie od pory dnia i roku.

W przypadku, gdy konieczny okaże się przyjazd służb serwisowych, pracownicy Infolinii organizują ich przyjazd do Państwa w jak najkrótszym czasie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Viessmann

Firma powiązana:

Viessmann

Telefon 71 360 71 00
www.viessmann.pl
info@viessmann.pl

Viessmann