Aktualności

Szkolenie na świeżym powietrzu. Ruszyła pierwsza odsłona programu Profesjonalne Grillowanie z Sopro

22.08.2016

Sierpień to idealny czas, by wykorzystać ostatnie dni wspaniałej, letniej pogody i spędzić kilka chwil na świeżym powietrzu. To także miesiąc, w którym chętnie kończymy dzień relaksując się na tarasie – podczas wieczornej herbaty lub rodzinnej kolacji. Łącząc przyjemne z pożytecznym zaprosiliśmy Glazurników do udziału w programie Profesjonalne Grillowanie Sopro, będącego połączeniem szkoleń z zakresu budowy tarasów i wspólnego biesiadowania.

Taras to miejsce szczególne, jest bowiem wizytówką i drugim salonem każdego domu – wiedzą o tym wymagający inwestorzy i profesjonalni glazurnicy, na których spoczywa odpowiedzialność za finalne – estetyczne, funkcjonalne i trwałe wykończenie tej niełatwej i wymagającej przestrzeni.

Zachęceni wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi ostatniej odsłony Akademii Profesjonalisty, postanowiliśmy pogłębić temat budowy i wykończenia tarasu podczas nowej edycji programu Profesjonalne Grillowanie Sopro  - podkreśla Piotr Kalinowski z firmy Sopro.

Pierwsze, wrocławskie spotkanie rozpoczęło się szkoleniem, w trakcie którego Eksperci Sopro zaprezentowali, jak wykonywać prace na tarasie w oparciu o systemy drenażowe, jak dobrać produkty spełniające wymagania prac w tak newralgicznych miejscach, a także jak należy odpowiednio przygotować podłoże, jakich zapraw klejowych używać do prac glazurniczych i w jaki sposób wykończyć poszczególne elementy tarasu.

Dodatkowo, w trakcie żywiołowej dyskusji i zadań praktycznych przedyskutowaliśmy najczęściej popełniane błędy wykonawcze i trudności, na które napotykają Profesjonaliści podczas codziennej pracy. To był cenny moment wymiany doświadczeń i dzielenia się swoją wiedzą z innymi Uczestnikami spotkania – nadmienia Piotr Kalinowski.

Po części szkoleniowej, Uczestnicy wzięli udział w pokazie profesjonalnego grillowania i wspólnym biesiadowaniu, a pierwszych 30 – stu Uczestników otrzymało pakiet atrakcyjnych i przydatnych gadżetów Sopro.

Kolejne spotkania z cyklu Profesjonalne Grillowanie z Sopro odbędą się w:

  • Białymstoku 25.08
  • Szczecinie 31.08
  • Przeźmierowie 02.09
  • Poznaniu 09.09
  • Gdyni 09.09
  • Częstochowie 16.09

Źródło i zdjecia: Sopro Polska

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska