Aktualności

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIE

31.01.2012

W dniach 24-27 stycznia 2012 r. odbyła się w Poznaniu już dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć również firmy Polbruk. Uznany w branży producent kostki brukowej i elementów drogowych z myślą o projektantach  i architektach już po raz trzeci z rzędu zaprezentował swoją ofertę w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

BUDMA to prestiżowe i jedno z wiodących wydarzeń w branży budownictwa, które stanowi doskonałą okazję i miejsce do zaprezentowania swojej oferty oraz nowoczesnych projektów. Przyciąga rzesze inwestorów, wykonawców, dystrybutorów i hurtowników, a także liczne grono projektantów i architektów. Dlatego też wystawiające się na targach firmy, dopasowując swoje prezentacje do potrzeb zwiedzających, coraz częściej  standardowe ekspozycje wzbogacają licznymi pokazami na żywo.

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIE

Również firma Polbruk, z myślą o komfortowym projektowaniu, już po raz trzeci z rzędu zaprezentowała się w wyjątkowej formule. Przy współpracy z archispace.pl – portalem dedykowanym architektom, brała udział w przygotowaniu interaktywnej prezentacji – Akademii Efektywnego Projektowania. Podczas czterech dni targowych zwiedzający obejrzeć mogli aż 16 szkoleń na żywo dziennie, w tym pokaz projektowania nawierzchni wokół domów jednorodzinnych z zastosowaniem kostek Polbruk. Wszystkie kursy zakończone były otrzymaniem specjalnego certyfikatu, który stanowił przepustkę do ogromnej bazy pokazów on-line. 

Specjalnie dla architektów z całej Polski Polbruk przygotował również wyjątkową propozycję współpracy, oferując bogatą bibliotekę cyfrowych rysunków CAD, produkty w postaci modeli 3DsMax, tekstury prawdziwych kolorów, wzory ułożeń metodą kreskowania, rzutów, widoków i przekrojów, a także rysunki i inne narzędzia, które ułatwią projektowanie z wykorzystaniem produktów Polbruk.

Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł otrzymać płytę CD z pełną biblioteką CAD. Podczas targów zwiedzający mogli nie tylko zapoznać się z asortymentem, ale również wymienić doświadczenia i rozwiać wątpliwości w rozmowie z przedstawicielami firmy. BUDMA stanowi więc doskonałe miejsce przede wszystkim do promocji marki.

Źródło: Polbruk

Więcej