Aktualności

Deante eksportuje baterie kuchenne do Nowej Zelandii

18.08.2016

Firma Deante nie tylko poszerza listę krajów eksportowych, ale też wprowadza sprzedaż nowych grup asortymentowych u zagranicznych partnerów. Kolejnym krokiem w polityce marki jest dystrybucja baterii kuchennych na terenie Nowej Zelandii. Produkty posiadają certyfikat WELS, potwierdzający normy dotyczące niskiego przepływu wody.

Baterie kuchenne Deante przeznaczone na rynek nowozelandzki pozwalają dbać o surowce naturalne. Certyfikat przyznany wybranym produktom marki jest gwarancją niskich przepływów wody, a tym samym dbałości o cenne zasoby. Właściwości pozwalające ograniczać zużycie wody są kluczowe na terenie Nowej Zelandii, znajdującej się w czołówce państw, dla których priorytetem jest troska o środowisko i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W rankingu z 2014 r., przygotowanym przez Notre Dame Global Adaptation (ND-GAIN), kraj zajmuje pierwsze miejsce pod względem podejścia do ekologii (ND-GAIN Index).

- Cieszymy się, że udało się nam spełnić surowe kryteria obowiązujące na terenie Nowej Zelandii. Baterie kuchenne, którym przyznano certyfikaty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najlepszej klasy komponenty, pozwalające na redukcję zużycia wody. Dzięki dbałości o szczegóły możemy rozwijać naszą politykę eksportową – mówi Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny w firmie Deante.

Produkty marki Deante z certyfikatami WELS to: modele Aster z prostokątną wylewką i wyjmowaną słuchawką, serie Milin, Nemezja i Gardenia a także baterie Molla, Azalia i Narcyz. Baterie posiadają specjalne aeratory oraz ograniczniki przepływu renomowanej niemieckiej firmy Neoperl. Produkty, którym przyznaje się certyfikat WELS są badane pod kątem przepływu wody w określonych warunkach. Różnica pomiędzy największym i najmniejszym przepływem wody w całym zakresie ciśnień występujących w instalacjach nie może przekroczyć 2 l/min.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante