Aktualności

SPOT Light: Apetyt na futurystyczną jadalnię

17.08.2016

Opływowe kształty, czerń, biel i mnóstwo światła – tak właśnie wyobrażamy sobie wnętrza przyszłości. Jeszcze tylko odrobina dodatków nawiązujących do przestrzeni kosmicznej i gotowe!

Jadalnia przyszłości zaprasza czystością i uporządkowaniem. Mieszanka czerni i bieli tworzy wyraziste wnętrze. Surowość prostych form przełamują pojawiające się w aranżacji idealne kształty koła. Blat o opływowym kształcie odbija się w wysokopołyskowej czarnej podłodze. Biały stół w towarzystwie mebli w ciemnych odcieniach przykuwa uwagę, pełniąc dominującą rolę w pomieszczeniu.

Centrum tej niezwykle nowoczesnej aranżacji stanowi wisząca lampa Ring, której forma bazuje na dwóch zawieszonych równolegle pierścieniach świetlnych. W tej niezwykle futurystycznej lampie zastosowano przyszłościową technologię LED, która pozwala na oszczędność energii. Źródło światła o ciepłej temperaturze barwowej kreuje przyjemny nastrój w nowoczesnym wnętrzu. Przyszłość designu to także najwyższa funkcjonalność, dlatego lampa Ring oferuje dodatkowe udogodnienia, jak łatwość utrzymania w czystości czy możliwość regulacji długości przewodów w zależności od wysokości pomieszczenia. Efekt nie z tej ziemi!

źródło i zdjęcie: SPOT Light

Firma powiązana:

SPOT Light Sp. z o.o.

Telefon 77 487 70 00
www.spotlight.pl
spotlight@spotlight.pl

SPOT Light Sp. z o.o.