Aktualności

Wykładziny Invictus z oferty Komfort - sposób na przytulne wnętrze

16.08.2016

Dom to miejsce odpoczynku i dlatego lubimy, gdy nawet najbardziej designersko urządzone wnętrze daje nam poczucie ciepła i przytulności. A efekt ten można osiągnąć w niezwykle prosty sposób. Miękka i puszysta wykładzina dywanowa idealnie „udomowi” wnętrze i sprawi, że z przyjemnością będziemy poruszać się po nim boso.

Wykładziny to sprawdzone rozwiązanie do sypialni i pokoi dziecięcych. Ale coraz częściej pojawiają się również w salonach, bibliotekach, a nawet w korytarzach i na schodach. Dzieje się tak głównie za sprawą coraz lepszych parametrów użytkowych. Przykładowo produkty z dostępnej w Komfort kolekcji Invictus tworzone są w opatentowanej technologii barwienia przędzy iVinci®. To ona zapewnia wykładzinom z jednej strony doskonałe kolory (odporne nie tylko na blaknięcie, ale przede wszystkim na plamy), z drugiej niezwykłą miękkość. Wysokie runo (nawet do 18 mm) jest delikatnie połyskujące i wyjątkowo gęste, dzięki czemu wykładzina nie tylko doskonale się prezentuje, ale również zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i nie udeptuje się.

Kolekcja Invictus obejmuje 4 gamy produktowe o różnych długościach runa: Scorpius (11 mm), Conopus (11,5 mm), Orion (14 mm) oraz Sirius (18 mm). Oferowane są zarówno w stonowanych odcieniach skandynawskich (biel, szarości, beże, brąz), jak i nasyconej winnej czerwieni, zieleni, niebieskim, a nawet ciemnym fiolecie. W Polsce kolekcja dostępna jest jedynie w sklepach sieci Komfort oraz na www.komfort.pl. Ceny od 76,99 zł/m2.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort