Aktualności

Firma Sunżal poleca refleksole Vertical

12.08.2016

Vertical to klasyczne refleksole z prowadnicami bocznymi. Dostępne z dwoma rodzajami kaset ochronnych. Można wybrać pomiędzy wersją delikatnie zaokrągloną lub o nowoczesnym, ściętym kształcie. Kaseta rolety jest samonośna - mocowana do prowadnic bocznych - i nie wymaga dodatkowego mocowania do elewacji.

Vertical to klasyczne refleksole z prowadnicami bocznymiRoletę można zamontować we wnęce lub bezpośrednio na elewacji. Specjalną cechą modelu Vertical jest takie samo wzornictwo jak markiz fasadowych Metro oraz Visombra - dzięki czemu można na jednej elewacji zastosować różne rodzaje osłon, z zachowaniem spójnego wyglądu.

Potrzebujecie Państwo zasłonić szczególnie duże okno? Model Vertical-Box o wymiarach maksymalnych 500x350 cm (szerokość x wysokość) będzie doskonałym wyborem. Wyposażony jest w kwadratową, powiększoną kasetę ochronną, chroniącą poszycie zwiniętej rolety przed zabrudzeniem.

Refleksole Vertical mogą być sterowane ręcznie - za pomocą korby zewnętrznej lub od wnętrza pomieszczenia - a także za pomocą napędu elektrycznego, zapewniającego wysoki komfort obsługi.

źródło i zdjęcia: Sunżal

Firma powiązana:

Sunżal

Telefon 32 258 20 38
www.sunzal.com.pl

Sunżal