Aktualności

Markizy fasadowe z oferty Sunżal

14.07.2016

Przyjemny klimat wewnątrz pomieszczeń i optymalne sterowanie dopływem światła dziennego.

Markizy fasadowe pozwalają na regulację ilości światła dziennego dopływającego do pomieszczeń. Płynna regulacja kąta pochylenia ramion w tych modelach pozwala na indywidualne ustawianie stopnia zacienienia okna oraz widoczności.

Nadają się do instalacji nie tylko na przeszkleniach fasadowych, ale również w ogrodach zimowych, gdzie pomagają w utrzymaniu komfortowej temperatury wewnątrz, a dodatkowo stanowią ochronę prywatności.

Nasze markizy fasadowe, tak jak wszystkie inne osłony, produkowane są na idywidualne zamówienie, pod wymiary klienta. Używamy wyłącznie najlepszych, markowych tkanin, które dzięki ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV gwarantują maksymalne bezpieczeństwa użytkowania.

Możecie Państwo wybierać z ponad 400 wzorów tkanin i tysięcy kombinacji kolorystycznych. W zależności od modelu i wymaganego stopnia komfortu obsługi markizy są napędzane albo ręcznie za pomocą korby, albo przez siłownik elektryczny, którym można w prosty sposób sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz automatyki pogodowej.

Markiza fasadowa z funkcją rolety - VISOMBRA - Czytaj więcej

Markizy fasadowe w kasecie - METRO - Czytaj więcej

źródło i zdjęcia: Sunżal

Firma powiązana:

Sunżal

Telefon 32 258 20 38
www.sunzal.com.pl

Sunżal