Aktualności

Odkryj na nowo piękno drewna dzięki Tikkurila Everal Aqua

11.08.2016

Śniadanie na trawie w scenerii z obrazu Maneta, a może kolorowe wnętrze w bajkowym klimacie? Wszystko jest możliwe dzięki odpowiedniej aranżacji otoczenia. Wystarczy w ogrodzie, na tarasie czy w pokoju pomalować drewniane lub metalowe meble wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Everal Aqua, by stworzyć barwną przestrzeń pełną uroku. Emalie te, dostępne w szerokiej palecie ponad 13 tys. odcieni i w trzech stopniach połysku – wysoki połysk, półmat i mat, pozwolą wykreować wiele atrakcyjnych kompozycji praktycznie na każdy gust. Zapewnią jednocześnie malowanym powierzchniom - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu - skuteczną ochronę na długi czas.

Emalie te, dostępne w szerokiej palecie ponad 13 tys. odcieni i w trzech stopniach połyskuDzięki Tikkurila Everal Aqua możemy dodać koloru i przywrócić dawny blask drewnianym meblom, drzwiom, czy framugom okiennym. Żółty stolik, różowe krzesło i kolorowa zastawa przywodzą na myśl popołudniowe spotkania przy herbacie w angielskim stylu. W takiej scenerii każdy z pewnością poczuje się królewsko, a spotkania towarzyskie będą przebiegać z większą radością.

Farby Tikkurila Everal Aqua można również stosować z powodzeniem do zabezpieczenia czy renowacji metalowych powierzchni, takich jak meble ogrodowe, poręcze i balustrady. Do tego kolorowe pergole oraz zielone listowie - i romantyczną scenerię niczym z powieści Jane Austen mamy jak na zawołanie.

Z  pomocą emalii z serii Tikkurila Everal Aqua można wyczarować także bajeczny pokój dziecka pełen pięknych barw. Jest na to prosty sposób – wystarczy pomalować drewniane meble oraz metalowe ramy łóżek małych pociech. Co istotne, są to farby wodorozcieńczalne - nie wydzielają więc nieprzyjemnego zapachu, są bardziej przyjazne środowisku, a ponadto posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która świadczy o bezpieczeństwie produktu dla osób wrażliwych oraz skłonnych do alergii.

Farby z tej serii utrzymują stabilny poziom połysku i tworzą nieżółknącą powłokę

Wysoka siła krycia Tikkurila Everal Aqua i zwiększona trwałość pozwalają dłużej cieszyć się pięknymi efektami malowania. Farby z tej serii utrzymują stabilny poziom połysku i tworzą nieżółknącą powłokę. Nadają przy tym pomalowanej powierzchni wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak wysoka temperatura czy promienie UV, a także na zmywanie czy zarysowania.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.