Aktualności

BOLIX edukuje

30.01.2012

Eksperci firmy BOLIX przeprowadzą serię praktycznych wykładów w szkołach zawodowych dla dorosłych.

BOLIX edukuje

Na przełomie stycznia i lutego br., w Zasadniczej Szkole Zawodowej dla Dorosłych „Consultor”, w oddziałach we Wrocławiu i w Wałbrzychu, eksperci firmy BOLIX przybliżą przyszłym budowlańcom praktyczne aspekty pracy w zawodzie.

- Edukacja ta pozwoli uczniom osiągnąć wyższe umiejętności zawodowe, zwiększając tym samym ich szansę i konkurencyjność na wymagającym rynku pracy. Chcemy, aby przyszli absolwenci kierunku Monter izolacji budowlanych mogli zapoznać się z praktyczną wiedzą oraz najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi podczas ociepleń budynku – mówi mgr inż. Dawid Uchman z firmy BOLIX

Edukacja zawodowa dla Dorosłych – nowa jakość kształcenia” to ponad 3-letni projekt edukacyjny, realizowany przez firmę Consultor Sp.  z o.o. na mocy umowy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z założeń projektu jest współpraca w toku kształcenia w szkołach zawodowych z profesjonalistami rynku budowlanego.

Bolix to jeden z liderów wśród producentów materiałów budowlanych, specjalizujący się w wytwarzaniu systemów elewacyjnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki Bolix wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 10% rynku, firma zajmuje czołowe miejsce w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

Źródło: BOLIX

Więcej