Aktualności

Fabryka Stropów Gepardem Biznesu 2015!

10.08.2016

Instytut Europejskiego Biznesu, po przeanalizowaniu danych finansowych 34 705 przedsiębiorstw, przyznał tytuły Gepardy Biznesu 255 firmom z sektora produkcji materiałów budowlanych. W tym gronie znalazła się Fabryka Stropów Sp. z o. o. - producent innowacyjnych systemów stropowych, takich jak Lekki Strop Panelowy SMART czy Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR.

Tytuł Geparda Biznesu 2015 przyznawany jest firmom, których wartość rynkowa w latach 2014-2015 wzrosła o minimum 10 procent. W lipcu br. wywiadownia InfoCredit dostarczyła Instytutowi dane prawie 35 tysięcy firm, w tym 446 przedsiębiorstw zajmujących się produkcją materiałów budowlanych.

Fabryka Stropów Sp. z o. o. - producent innowacyjnych systemów stropowych, takich jak Lekki Strop Panelowy SMART czy Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTORInstytut Europejskiego Biznesu policzył ich wartość rynkową, zestawiając wyniki z marca 2014 z analogicznym okresem roku 2015 oraz porównując te rezultaty z wycenami spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Fabryka Stropów uplasowała się w tym rankingu na wysokiej 114 pozycji, odnotowując wzrost wartości rynkowej w okresie marzec 2014-marzec 2015 na poziomie 61%.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest przez IEB już od 10 lat. Jego misją jest wspieranie rozwoju polskich firm i promowanie najdynamiczniej rozwijających się podmiotów. Obecna nazwa Instytutu została ustanowiona na początku tego roku w związku z rozszerzeniem jego działalności. Wcześniej organizacja nosiła nazwę Instytutu Bankowości Spółdzielczej.

źródło i zdjęcia: Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Fabryka Stropów Gepardem Biznesu 2015!
Zobacz produkty: