Aktualności

Klinkier Przysucha poleca daszki ogrodzeniowe ze swojej oferty

21.05.2018

Daszki czy inaczej czapy, stanowią jedno z najlepiej dobranych i eleganckich wykończeń dla ogrodzeniowych słupków. Ich misja nie ogranicza się jedynie do aspektu estetycznego, czyli nadania ogrodzeniom charakteru, majestatyczności i klasy, ale również do wymiaru praktycznego, tj. zabezpieczania przed przenikaniem wody do wnętrza słupków i jej niszczącym działaniem.

Nasze daszki zostały wyposażone w zaokrąglone brzegi, które "odcinając" strumień wody, uniemożliwiają jej "zawijanie" i tworzenie na powierzchni murowanej nieestetycznych zacieków.

Daszki czy inaczej czapy, stanowią jedno z najlepiej dobranych i eleganckich wykończeń dla ogrodzeniowych słupkówŁączniki

Niektóre słupki ogrodzeniowe swoimi gabarytami wymuszają zastosowanie innych, aniżeli standardowe, wymiarów daszków. W tym celu w naszej ofercie pojawiły się łączniki klinkierowe, których szerokość odpowiada jednemu daszkowi i można z nich tworzyć dowolnej długości ciągi. Pozwala to na pokrycie każdej szerokości słupków, także ze specjalnym przeznaczeniem, np. na skrzynki na listy, elektryczne, kosze na śmieci, etc. W takim przypadku zakończenie szyku z obu stron wieńczy standardowy daszek przecięty w połowie. Łączniki stanowią bardzo praktyczny element, który pozwala uniknąć zaburzeń estetycznie konsekwentnych koncepcji.

Kształtka tytan

Kształtka Tytan występuje w uniwersalnym kolorze naturalnej czerwieni. Jest wyrobem unikatowym i stworzonym do tzw. "zadań specjalnych". Produkowana w pięciu rozmiarach i z możliwością zastosowania odpowiedniego łącznika, może być bardzo dobrym rozwiązaniem na szczególnie szerokie mury.

źródło i zdjęcia: Klinkier Przysucha S.A

Klinkier Przysucha poleca daszki ogrodzeniowe ze swojej oferty
Zobacz produkty: