Aktualności

Intercasa - Innovation for your house

09.08.2016

Luksusowe elementy wyposażenia łazienek TOSCOQUATTRO łączą w sobie awangardowe wzornictwo z najnowszą technologią. Widać to, szczególnie w projektach wanien, które zachwycają wyszukanym designem, niespotykanym u innych producentów. Oprócz wanien, umywalek czy  elementów armatury, w ofercie firmy znajdują się również wyjątkowe meble łazienkowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym litego drewna oraz szlachetnych marmurów.

Włoski producent GLASS posiada w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia prywatnej strefy WellnessCORDIAVRI to wiodący producent grzejników dekoracyjnych i nowoczesnych systemów grzewczych. Jego produkty łączą w sobie wyjątkowy design, wysoką jakość oraz perfekcyjne wykonanie. Grzejniki CORDIVARI wykonane są ze stali szlachetnej polerowanej, ciekawie wykrojonych płyt ze stali węglowej, a także eleganckich profili aluminiowych. Produkty CORDIVARI charakteryzuje nie tylko interesujący design, ale przede wszystkim wyjątkowa wydajność cieplna. Ponadto, producent jako jedyny daje możliwość zaprojektowania  własnego grzejnika – ze zdjęciem lub rysunkiem.

Włoski producent GLASS posiada w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia prywatnej strefy Wellness: sauny, łaźnie turecki, jacuzzi, wanny z hydromasażem oraz rozbudowane panele prysznicowe. Firma oferuje szeroki wybór rozmiarów oraz rozwiązań technicznych, idealnie dopasowując produkt do wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje program nowoczesnych kabin prysznicowych, "szytych na miarę" i idealnie dopasowanych do nowoczesnych wnętrz najbardziej wymagających klientów.

Innowacyjne podejście i nieograniczone możliwości techniczne są wizytówką firmy GESSI. Jako pierwszy producent wymyślił wylewkę baterii umywalkowej wyprowadzonej z sufitu. Zgodnie z ideą Total Look, Gessi konsekwentnie dąży do opracowania kompletnych, idealnie dopasowanych komponentów w ramach jednej rodziny produktów: od baterii umywalkowej, poprzez zestawy natryskowe, wanny, ceramikę sanitarną, galanterię łazienkową, aż po elegancką konfekcję i zapachy do wnętrz. Każda seria tworzy spójną całość i zaprojektowana jest pod kątem jednego motywu przewodniego, np. nowoczesnych technologii czy egzotycznej roślinności.

Luksusowe elementy wyposażenia łazienek TOSCOQUATTRO łączą w sobie awangardowe wzornictwo z najnowszą technologiąNikt nie rozumie klasyki lepiej niż brytyjski producent, Lefroy Brooks. Nie bez powodu, jego produkty określa się mianem "esencji ubiegłego stulecia". W jego kolekcjach znajdziemy bowiem szeroką gamę stylów: od edwardiańskiego, po art deco, kończąc na minimalizmie schyłku XX wieku. Firma działa z pełnym przekonaniem o tym,  że klasyczne piękno w łazience jest ponadczasowe i idealnie sprawdza się we współczesnych wnętrzach. W ofercie Lefroy Brooks znajdziemy armaturę, systemy natryskowe, ceramikę sanitarną, a także nawiązujące do nich meble i dodatki. 

Włoski producent ceramiki sanitarnej, Alice Ceramica stawia na innowacyjność w projektowaniu swoich produktów. Proponuje nowe rozwiązania i oryginalne podejście, dotąd nieznane innym producentom. Stosunkowa młoda marka w świecie łazienek dorobiła się szerokiego katalogu ciekawych produktów i nie boi się eksperymentować zarówno w kwestiach designu, jak i kolorystyki. Eksperymenty zawsze oparte są o solidną podstawę, czyli najwyższą jakość materiału, z której słynie marka Alice.

źródło i zdjęcia: Intercasa

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa