Aktualności

„Twój Komfort” – pierwszy magazyn wnętrzarski o podłogach już na rynku

31.07.2009

Sieć handlowa w branży pokryć podłogowych Komfort, wprowadziła na rynek pierwszy numer magazynu „Twój Komfort”. Jest to pismo poświęcone wnętrzom i podłodze. Adresowane jest zarówno do osób remontujących i urządzających swoje mieszkania, jak i do projektantów oraz architektów wnętrz.

Celem stworzenia magazynu jest zwrócenie uwagi czytelników na znaczenie właściwego doboru podłogi do wnętrza i roli jaką ten element wyposażenia odgrywa w mieszkaniu oraz ugruntowanie wizerunku sklepów Komfort jako eksperta i trendsettera w branży pokryć podłogowych. Ponad stustronicowy magazyn "Twój komfort" podzielony został na trzy główne działy tematyczne: Nowości i Trendy, Stylowe Inspiracje oraz Praktyczny Poradnik.

Czytelnicy znajdą w środku mnóstwo inspirujących zdjęć podłóg we wnętrzach, przegląd najnowszych trendów i premier rynkowych, ciekawe rozwiązania w zakresie aranżacji różnych pomieszczeń w mieszkaniu,  oraz wiele praktycznych informacji na temat montażu, konserwacji i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg.

Magazyn „Twój Komfort” trafił już do bezpłatnej dystrybucji, za pośrednictwem salonów prasowych Inmedio na terenie całego kraju i będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Otrzymają go także klienci współpracujących z Komfortem sieci meblowych, firm developerskich oraz biur architektonicznych. 

„Twój Komfort” został wydany w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Będzie ukazywał się w cyklu kwartalnym. Kolejny numer ukaże się w październiku br. Równocześnie z wydaniem drukowanym, magazyn wystartował także w wersji elektronicznej, pod  adresem  www.twoj.komfort.pl. Pod tym adresem dostępne jest pełne wydanie pisma, można tu również zamówić nieodpłatnie wersję drukowaną magazynu oraz przesłać zapytanie do eksperta Komfortu.

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort