Aktualności

Inter-Lers - kratownice drewniane

05.08.2016

ABC korzyści...

A. Aprobaty – Jesteśmy profesjonalną firmą, która dla swoich wyrobów (wiązarów, hal ramowych, belek stropowych itd.) posiada wszystkie wymagane dokumenty: normy, aprobaty i certyfikaty budowlane. Upoważnia to nas m.in. do stosowania znaku CE dla materiałów budowlanych.

B. Biura – Chcesz się z nami spotkać? Nie ma problemu. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu i w Bydgoszczy oraz głównej siedziby w Kłecku k. Gniezna. Możesz także poprosić o wizytę jednego z naszych handlowców prosto na placu budowy. Inwestycje realizujemy na terenie całego kraju!

C. Czas – Konstrukcja dachu nawet w jeden dzień? Tak, to możliwe. Wiązary Inter-Lers charakteryzują się bardzo krótkim czasem montażu. Wykorzystanie suszonej tarcicy powoduje natomiast, że do dalszych prac możesz przystąpić bez zbędnej zwłoki.

D. Darmowa wycena – Kontroluj w łatwy sposób swoje wydatki. Użyj formularza ofertowego on-line, aby poznać całkowite koszty inwestycji, jeszcze przed rozpoczęciem formalnej współpracy z nami.

E. Ekologia – Szanujemy przyrodę, dlatego wykonujemy nasze konstrukcje w taki sposób, aby do maksimum zminimalizować zużycie tarcicy – wytwarzamy nawet o 30% odpadu mniej w porównaniu z metodami tradycyjnymi. Dodatkowo dostarczamy produkty, doskonale nadające się do montażu m.in. systemu rekuperacji lub ogniw fotowoltaicznych, co powoduje, że z naszych usług chętnie korzystają inwestorzy budujący domy energooszczędne i pasywne.

F. Fabryka – Nasze wiązary dachowe powstają na nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Nad całością procesu czuwa natomiast wykwalifikowana kadra inżynierska, zapewniając najwyższą jakość produktów końcowych.

G. Gwarancja – Dbamy o spokój klientów. Dlatego właśnie wszystkie nasze inwestycje objęte są długoletnią gwarancją.

H. Historia – Jesteśmy obecni na rynku już kilkanaście lat. W tym czasie przeprowadziliśmy blisko dwa tysiące inwestycji, na różnego typu obiektach.

I. Innowacyjność – Opatentowana technologia MiTek® sprawia, że nasze prefabrykaty wyróżniają się spośród konkurencji wytrzymałością, precyzją wykonania i łatwością montażu.

J. Jakość – W przeciwieństwie do metody tradycyjnej, powstające na hali wiązary i hale ramowe przez cały proces produkcyjny podlegają kontroli jakościowej. W ten sposób mamy pewność, że dostarczony produkt zadowoli każdego klienta.

K. Koszty – Czy lepiej zawsze znaczy drożej? Okazuje się, że nie. Konstrukcje Inter-Lers często są rozwiązaniem nie tylko lepszym, ale też ostatecznie tańszym, w porównaniu do innych metod. Wpływ na to może mieć m.in. rezygnacja ze stropu betonowego, możliwość "odchudzenia" ścian i fundamentów itd.

L. Logistyka – Posiadamy własne zestawy ciężarowe z HDS-ami, przystosowane do transportów ponadgabarytowych, które znacząco ułatwiają rozładunek i montaż konstrukcji.

M. Montaż – Nasze ekipy montażowe gwarantują prawidłowe i sprawne posadowienie konstrukcji. Klient może także samemu podjąć się montażu lub zlecić to firmie zewnętrznej.

N. Normy – Nie zapominaj o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny. Wiązary i inne produkty Inter-Lers powstają jedynie z suszonej, czterostronnie struganej tarcicy, charakteryzującej się dużą odpornością na ogień oraz korozję biologiczną. Spełniający normę jakościową C24 materiał jest dodatkowo impregnowany metodą zanurzeniową.

O. Oprogramowanie – Nasi konstruktorzy pracują na nowoczesnym, komputerowym oprogramowaniu RoofCon/TrussCon, pozwalającym na maksymalną optymalizację konstrukcji.

P. Polski kapitał – Dobre bo polskie. Firma Inter-Lers jest w 100% oparta na krajowym kapitale.

R. Rozpiętość – Nasza technologia pozwala na projektowanie konstrukcji o rozpiętości do 30 m bez podpór, dzięki czemu w pełni swobodnie można aranżować wnętrze.

S. Strop – poddasze użytkowe, czy nieużytkowe? Nieważne jaką decyzję podejmiesz, postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

T. Terminowość – Napięty harmonogram inwestycji już nie stanowi problemu. Z nami w łatwy sposób ustalisz dokładny termin wejścia na budowę oraz ukończenia prac.

U. Uniwersalność – Budynki inwentarskie, hale magazynowe, sklepy wielkopowierzchniowe, ale też domy jednorodzinne, wiaty i garaże. W ofercie firmy Inter-Lers każdy znajdzie coś dla siebie.

W. Wygoda – Złożenie podpisu na umowie, tyle pracy wymagać będzie Ciebie współpraca z nami. W jej ramach możemy zapewnić przygotowanie projektu, produkcję konstrukcji oraz jej transport i montaż. Oferujemy również wygodne formy płatności.

Z. Złoty Certyfikat Rzetelności – to tylko jedno z wielu wyróżnień, potwierdzających naszą uczciwość, stabilność i solidność.

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers