Aktualności

Firma HATEK zaprasza do współpracy!

05.08.2016

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji drewnianych. Na rynku istniejemy od 2003 roku, w związku z tym oferujemy Państwu bogate doświadczenie, fachowość i przede wszystkim pokaźną, wciąż rozwijaną wiedzę z zakresu budownictwa w technologii drewnianej.

Tworząc uznaną markę naszej firmy gwarantujemy Państwu użycie najwyższej jakości materiałów – tarcicę czterostronnie struganą, sortowaną maszynowo pod względem wytrzymałościowym, oraz najwyższą jakość produkcji – czego dowodzi posiadanie przez nas certyfikatu ISO 9001:2008, oraz certyfikatu Zakładowej Kontroli Produkcji (znakowanie CE).

Pomagamy Państwu w każdej fazie realizacji inwestycji zaczynając od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, transport, na montażu konstrukcji kończąc. Dodatkowo po zakończeniu montażu uzyskują Państwo gwarancję na wykonaną konstrukcję, jak i fachowe doradztwo.

Pomagamy Państwu w każdej fazie realizacji inwestycji zaczynając od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, transport, na montażu konstrukcji kończącNaszym sztandarowym produktem są wiązary kratowe, łączone na płytki kolczaste w technologii MITek.

Niewątpliwą zaletą tej technologii jest możliwość stosowania jej w budownictwie:

  • przemysłowym
  • rolniczym
  • mieszkaniowym

Nieograniczone możliwości w kształcie wiązara:

  • dachy dwuspadowe
  • kopertowe
  • łukowe
  • naczółkowe

oraz maksymalna rozpiętość wynoszącą 30 m powoduje, że drewno lite znakomicie zastępuje znacznie droższe materiały jak stal, żelbet, czy drewno klejone (zmniejszenie kosztów do 50%).

źródło i zdjęcia: HATEK Janusz Zaręba Sp. j.

Firma powiązana:

HATEK Janusz Zaręba Sp. j.

Telefon 23 692 77 31
www.hatek.com.pl
hatek@hatek.com.pl

HATEK Janusz Zaręba Sp. j.