Aktualności

Super Salony ANWIS

05.08.2016

Decydując się na zakup osłon okiennych warto skorzystać z oferty partnerskich super salonów sprzedaży ANWIS. Otrzymujemy wówczas gwarancję, że produkt jest oryginalny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, i co ważne, dopasowany do naszych oczekiwań. Przeszkoleni sprzedawcy doradzą wybór optymalnego rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji.

Przesłony okienne wewnętrzne oraz zewnętrzne wyróżniające się ciekawym designem, jakością oraz dbałością o funkcjonalność to domena firmy ANWIS. Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji osłon o wysokiej estetyce, co roku wprowadzane na rynek nowości, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że dziś ANWIS plasuje się w czołówce europejskich producentów osłon okiennych i komponentów używanych do ich wytwarzania.

Decydując się na zakup osłon okiennych warto skorzystać z oferty partnerskich super salonów sprzedaży ANWIS

Wzornictwo odpowiadające obowiązującym trendom, stosowanie do produkcji wysokiej jakości nowoczesnych materiałów, wykorzystywanie rozwiązań umożliwiających komfortową obsługę wpływają na nieograniczone możliwości aranżacyjne. 

Aby zyskać pewność co do jakości wybranego produktu oraz mieć gwarancję tego, że przesłony okienne będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat warto udać się do jednego z partnerskich super salonów firmy ANWIS. Znajdziemy tam nie tylko kompleksową, w ciekawy, estetyczny sposób wyeksponowaną ofertę przesłon okiennych, ale także fachowe doradztwo. Przeszkoleni przez producenta pracownicy salonu będą w stanie doradzić najodpowiedniejsze rozwiązanie, uwzględniając nasze upodobania estetyczne oraz funkcję pomieszczenia. Poza uzyskaniem ogólnych informacji na temat osłon okiennych klienci mogą liczyć na dobór tkaniny zgodnie z obowiązującymi trendami w aranżacji pomieszczeń. Co roku firma wprowadza nowe typy przesłon okiennych, pojawiają się ciekawe tkaniny oraz innowacyjne systemy sterowania. Wizyta w salonie partnerskim to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z tym, co producent osłon okiennych ma do zaoferowania.

Zaletą dokonywania zakupów w super salonie partnerskim ANWIS jest również to, że mamy gwarancję wyboru produktu oryginalnego

Zakupy w super salonie ANWIS to najlepsze rozwiązanie, gdy klient poszukuje rozwiązania "skrojonego na miarę" czy też dopasowanego do niestandardowego okna. Sprzedawca dopasuje rozwiązanie odpowiadające oczekiwaniom, udzieli informacji o systemach sterowania przesłonami (ręczne, automatyczne) i możliwości zintegrowania ich z inteligentnym systemem zarządzania oraz zaproponuje rozwiązanie najbardziej optymalne pod względem ekonomicznym. Korzystając z oferty salonu sprzedaży klient może także liczyć na fachowe doradztwo w zakresie montażu, łącznie z rekomendacją sprawdzonego montera. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zakupione przez nas przesłony okienne będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

Zaletą dokonywania zakupów w super salonie partnerskim ANWIS jest również to, że mamy gwarancję wyboru produktu oryginalnego. Oryginalne produkty ANWIS rozpoznamy po tym, że posiadają srebrne logo wygrawerowane na płytce metalowej lub na folii aluminiowej, umieszczone w widocznym miejscu. Tylko takie produkty objęte są trzyletnią gwarancją na zachowanie właściwości tkaniny oraz na niezawodne działanie mechanizmu.

Przeszkoleni sprzedawcy doradzą wybór optymalnego rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji

Super Salony ANWIS:

 • Firma Mariot, Rzeszów
 • Firma Lira Dom, Warszawa 
 • Firma Rolstyl, Piotrków Trybunalski
 • Firma Medea, Łódź
 • Centrum Dekoracji Magdalena, Tarnobrzeg
 • Firma Viki ŻaluzjeRoletki.pl, Słupsk
 • Firma Dom i Wnętrze, Katowice
 • Firma DomLux, Ostrowiec Świętokrzyski
 • Firma Pacyno, Ożarów Mazowiecki
 • Firma MK Studio, Warszawa
 • Firma Rol Best, Warszawa Wesoła

Więcej: http://anwis.pl/salony-przedstawicieli.html

źródło i zdjęcia: ANWIS Sp. z o.o.

Firma powiązana:

ANWIS Sp. z o.o.

Telefon 54 412 88 00
www.anwis.pl
anwis@anwis.pl

ANWIS Sp. z o.o.