Aktualności

Beckers: Subtelne orzeźwienie z pastelami w roli głównej

04.08.2016

Któż nie ma czasem potrzeby, aby zaszyć się we własnym domu i uciec od coddzienności? Takiemu wyciszeniu sprzyjać będzie odpowiednia aranżacja kolorystyczna domowych przestrzeni. Postawmy na jasne, delikatne odcienie i podarujmy sobie każdego dnia odrobinę relaksującego ukojenia w najbliższym otoczeniu.

Pastelowe odcienie dają ogromne możliwości w wystroju wnętrz, dlatego też często wykorzystywane są w domowych stylizacjach. Są łatwe w aranżacji – bardzo dobrze komponują się bowiem z innymi delikatnymi barwami i stanowią jednocześnie doskonałą bazę dla mocniejszych, wyrazistych akcentów kolorystycznych.

Pudrowy róż wiele osób wyobraża sobie tylko w pokoju dziecięcym, ale ten kolor świetnie nadaje się też do innych pomieszczeńRóż: subtelność i zdecydowanie

Pudrowy róż wiele osób wyobraża sobie tylko w pokoju dziecięcym, ale ten kolor świetnie nadaje się też do innych pomieszczeń. Szczególnie dobrze prezentuje się w zestawieniu z ciemniejszymi, bardziej zdecydowanymi barwami, utrzymanymi w ciepłej tonacji. Przykładowo połączenie odcienia Powder Pink z kolekcji Beckers Designer Colour z fioletem pozwoli wykreować wysmakowany i zarazem odważny design.

O błękicie mówi się, że ma działanie uspokajająceBłękit: rajskie wyciszenie

O błękicie mówi się, że ma działanie uspokajające. Z tego powodu doskonale sprawdza się w sypialni, ale i inne wnętrza zyskają dzięki niemu przytulny charakter. Zastosowanie na ścianach odcienia Aqua z palety Beckers Designer Colour sprawi, że niejedna osoba poczuje się w nadmorskim kurorcie.

Jedno jest pewne: szarość nie jest nudnaSzarości: intrygująca elegancja

Mało jest barw, co do których zdania są równie podzielone jak w przypadku szarości – jedni twierdzą, że to mieszanka innych odcieni, inni – że to w ogóle nie kolor. Jedno jest pewne: szarość nie jest nudna! Jej jasne, delikatne odcienie, takie jak Light Grey z kolekcji Beckers Designer Colour nadadzą wnętrzu nowoczesny i minimalistyczny szyk.

Beże: kojąca naturalność

Beże to gwarancja przytulności, a jednoczesnie przestronności w pomieszczeniu. Aranżacje z takimi odcieniami z palety Beckers Designer Colour jak Cappuccino, Melon, Vanilla Cream czy Cotton Candy przywołają wspomnienie przyjemnego letniego poranka nawet w najchłodniejszy zimowy dzień.

Więcej wnętrzarskich inspiracji z zastosowaniem pasteli znaleźć można pod adresem http://beckers.pl/inspiracje.html.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.