Aktualności

Bosch: Oszczędne i ekologiczne oświetlenie podczas remontu

04.08.2016

Lampa robocza SKIL model 0320 zapewnia oświetlenie porównywalne do 100-watowej lampy halogenowej, zużywając jedynie 20 W energii. Długi przewód zasilający lampy gwarantuje wygodną pracę, a aluminiowa obudowa zwiększa trwałość tego modelu.

Część prac remontowych, czy naprawczych przeprowadzana jest w pomieszczeniach bez oświetlenia. Wynika to z kolejności poszczególnych etapów remontu – niektóre prace należy wykonać przed położeniem i uruchomieniem instalacji elektrycznej, oraz z samej lokalizacji pomieszczenia. Zanim rozpoczniemy remont warto więc wyposażyć się w ledową lampę roboczą SKIL, model 0320. Lampa Skil 0320 zapewnia jasny strumień światła 1575 lumenów, porównywalny do 100-watowej lampy halogenowej. Jednak w przeciwieństwie do lamp halogenowych, lampa LED marki SKIL zużywa tylko 20 W energii i jest energooszczędna oraz bardziej ekologiczna.

fot. SKIL

Lampa SKIL 0320 ma długi, 6-metrowy przewód, przez co można ją ustawić w najbardziej optymalnym miejscu. Wygodę pracy zapewniają też trzy nakrętki motylkowe, dzięki którym łatwo zmienia się kierunek światła. Wytrzymała aluminiowa obudowa zwiększa trwałość modelu Skil 0320.

fot. SKIL

SKIL 0320 jest częścią systemu narzędzi "Energy Line". Elektronarzędzia z tej linii wyróżniają się wysoką wydajnością i zapewniają dużą swobodę pracy. Są też bardziej ekologiczne z uwagi na niskie zużycie energii oraz kompaktową i lekką konstrukcję – do ich produkcji wykorzystuje się mniejsze ilości surowców.

fot. SKIL

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.