Aktualności

Grzejnik z duszą PURMO

03.08.2016

Uniwersalny przepis na idealne wnętrze nie istnieje. Czy jest to powód do zmartwień? Absolutnie nie! Każdy z nas jest wyjątkowy i najlepiej czuje się w spersonalizowanej przestrzeni. Dzięki grzejnikom marki Purmo, które dostępne są w szerokiej gamie modeli, rozmiarów i kolorów, możemy nadać jej charakter współgrający z naszą indywidualnością.

Konstrukcja grzejnika Kea umożliwia zawieszenie wielu ręczników, na wypadek odwiedzin licznej rodziny lub przyjaciółStyl to nie tylko kwestia smaku – przejawia się w nim podstawowy rys naszej osobowości, nasze autentyczne "ja". Może znajdować odzwierciedlenie w sposobie, w jaki odbieramy świat, reagujemy na innych, poruszamy się, ubieramy czy mieszkamy. Nawet detale przesądzają czasami o tym, czy w danym wnętrzu czujemy się komfortowo, nie wspominając o tak kluczowych kwestiach, jak metraż i układ pomieszczenia, dominujące barwy lub konstrukcja mebli. Bogata oferta designerskich grzejników marki Purmo ułatwi nam urządzenie prywatnej przestrzeni do życia, zgodnie z naszą prawdziwą naturą.

Osobom spontanicznym i towarzyskim, które na co dzień tryskają entuzjazmem i optymizmem, polecamy grzejnik łazienkowy Kea, szczególnie w kolorze dahlia yellow lub traffic yellow. Design modelu nacechowany jest dynamizmem, który dobrze koresponduje z aktywnym trybem życia. Z kolei ciepłe odcienie żółci wzmocnią radosne nastawienie do świata i pozytywne myślenie. Ponadto konstrukcja grzejnika Kea umożliwia zawieszenie wielu ręczników, na wypadek odwiedzin licznej rodziny lub przyjaciół.

Grzejnik ImiaWrażliwym perfekcjonistom, którzy mają skłonność do filozoficznej zadumy i zatapiania się w marzeniach, z pewnością przypadnie do gustu grzejnik Imia. Pionowe kolektory delikatnie wyprofilowane w łuk z jednej strony przydają mu eleganckiej smukłości, z drugiej – finezji. Jeżeli wybierzemy kolor pastel green lub blue green, model ten dodatkowo wprowadzi do wnętrza atmosferę relaksu i bezpieczeństwa. Imia okazuje się niezwykle praktyczna w deszczowe dni – po zamontowaniu w modelu specjalnych chromowanych wieszaków, możemy suszyć na nim przemoczone kurtki i inne ubrania.

Świetną propozycją dla osób o pogodnym usposobieniu, którzy nie lubią pośpiechu i popadania w skrajności, jest grzejnik poziomy Kos H. Model ten wyróżnia się prostym, lecz wyszukanym wzornictwem. Idealnie płaska płyta czołową oraz brak ostrych krawędzi sprawiają, że znakomicie komponuje się z spokojnym wystrojem pomieszczenia. Warto jednak przełamać harmonijną formę odważnym kolorem, np. flame red, który Grzejnik poziomy Kos Hskutecznie pobudza do działania.

Natomiast tym wszystkim, których charakteryzują doskonałe zdolności organizacyjne i kierownicze oraz wytrwałość w dążeniu do celu, sugerujemy grzejnik elektryczny Yali Comfort. Model ten jest niezwykle wydajny, bezpieczny w użytkowaniu i przypomina z wyglądu typowy grzejnik płytowy, który pasuje do każdego wnętrza. Co ważne, wyposażony jest w termostat, który gwarantuje precyzyjną regulację temperatury.

Niezależnie od tego, który z oferowanych przez Purmo grzejników najlepiej wyraża nasz styl – dzięki aplikacji Purmo SmartBox będziemy mogli zwizualizować wybrany model na ścianie prawdziwego pomieszczenia. W ten sposób szybko upewnimy się, czy w tak przyozdobionym pomieszczeniu rzeczywiście czujemy się "jak u siebie".

źródło i zdjęcia: Rettig Heating

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating