Aktualności

Konfigurator Kolorów aluplast®

02.08.2016

Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory. Przede wszystkim powinny być jednak dopasowane do indywidualnych życzeń klientów. Okna nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku.

Stylowa prezentacja kolorystyki

Dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół staje się podstawą realizacji ciekawych projektów. Jednym z takich niezwykle istotnych detali decydujących o ostatecznym wyglądzie domu jest kolor poszczególnych elementów budowlanych. Dlatego bardzo często z dużą starannością i zaangażowaniem wybieramy kolor ścian, kolor dachu czy też stolarki budowlanej. Dobór kolorów nie powinien być przypadkowy i wynikać jedynie z naszych gustów. By osiągnąć dobry efekt musimy wziąć pod uwagę nie tylko architekturę domu, ale również jego otoczenie, styl i panujące trendy.

Dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół staje się podstawą realizacji ciekawych projektów

W tej sytuacji pomocny może się okazać Konfigurator Kolorów aluplast®, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie zdecydowanie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również sprzedawców okien możemy w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory

Konfigurator zawiera aż 13 różnych typów nowoczesnych domów, na bazie których można zestawić różne systemy okienne w licznych kolorach, włącznie z nakładkami aluminiowymi, z szeroką gamą kolorów elewacji, dachu i krawędzi dachowych.

Konfigurator zawiera aż 13 różnych typów nowoczesnych domów

W przypadku wizualizacji kolorów stolarki okiennej mamy wybór spośród wielu wzorów folii dekoracyjnych: od klasycznej bieli, poprzez różne desenie drewnopodobne, aż po niezwykle popularne ostatnio odcienie szarości.

Dobór kolorów nie powinien być przypadkowy i wynikać jedynie z naszych gustów

Dodatkową ciekawostką jest możliwość wyboru między różnymi systemami okiennymi aluplast: serii Ideal, energeto, czy też najnowszej serii energeto 5000 view. Pozwala to m.in. zwizualizować również, jak szerokość profili wpływa na ewentualne zwiększanie się powierzchni przeszkleń, a w przypadku energeto 5000 view daje możliwość uzyskania bardzo ciekawego optycznie efektu ukrytego skrzydła, gdzie widoczna jest od zewnątrz tylko rama okienna.

- "Poza aspektem produktowym to właśnie kwestia podejścia do komunikacji z klientem oraz wizualizacji pewnych aspektów związanych z ofertą i jej wartością są tym na co uwagę chcielibyśmy zwrócić sprzedawcom okien" – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager aluplast sp. z o.o.

- "Przy użyciu tego internetowego narzędzia można łączyć różne kolory dachu, elewacji z różnymi systemami i kolorami okien, co daje wyobrażenie, jak będzie wyglądać gotowa elewacja. Zwiększy to zaangażowanie klienta i ułatwi podjęcie decyzji o zakupie i wyborze oferty".

Dodatkowym atutem zaproponowanego narzędzia jest jego intuicyjna obsługa i możliwość przygotowania dokumentu do druku.

Już teraz wejdź na http://konfigurator.aluplast.net i zaprojektuj wymarzone rozwiązanie.

źródło i zdjęcia: aluplast Sp. z o.o.

Firma powiązana:

aluplast Sp. z o.o.

Telefon 61 654 34 00
www.aluplast.com.pl
aluplast@aluplast.com.pl

aluplast Sp. z o.o.