Aktualności

Nowe Mini Centrum Szkoleniowe Aluprof

01.08.2016

Z myślą o naszych klientach w Zakładzie Aluprof w Opolu stworzyliśmy nowoczesne mini centrum szkoleniowe.

Oprócz salki konferencyjnej, w której odbywać się będą szkolenia teoretyczne dla małych grup klientów powstał również showroom, w którym zaprezentowane zostały poszczególne systemy rolet, bram i moskitier wyprodukowane w oparciu o systemy firmy Aluprof. Obsługa produktów odbywa się za pomocą sterowania inteligentnego, które od zeszłego roku jest w naszej ofercie. Nowe przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim przybliżenie nowym i potencjalnym klientom gamy produktowej i jej funkcjonalności. Ponadto jest doskonałym narzędziem zaprezentowania sposobu montażu poszczególnych rozwiązań.

Oprócz salki konferencyjnej, w której odbywać się będą szkolenia teoretyczne dla małych grup klientów powstał również showroom

Firma Aluprof, która jest liderem w branży systemów rolet i bram w Polsce od wielu lat prowadzi inwestycje mające na celu ustawiczny rozwój. Jest to ściśle związane z intensywną promocją swoich produktów na rynkach zagranicznych, a także wsparciem dotychczasowych partnerów handlowych. Główną dewizą firmy Aluprof jest bowiem nie tylko promowanie produktów ale także know how.

Z myślą o naszych klientach w Zakładzie Aluprof w Opolu stworzyliśmy nowoczesne mini centrum szkoleniowe

źródło i zdjęcia: Aluprof S.A.

Firma powiązana:

Aluprof S.A.

Telefon 77 400 00 00
www.rolety.aluprof.eu
aluprof@aluprof.eu

Aluprof S.A.