Aktualności

Alter zaprasza na FIRE EXPO

18.07.2016

Kongres Pożarnictwa to coroczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych. W tegorocznej edycji wśród wystawców nie zabraknie także firmy Alter SA, która zaprezentuje rozwiązania do detekcji i wykrywania gazów.

Kongres FIRE EXPO to wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży ale i wysoką frekwencją. Od kilku lat, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów i osobistości środowisk związanych z bezpieczeństwem pożarowym, świata nauki i prawodawstwa, specjalistów, projektantów i prewentystów żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pożarowego.

W trakcie tegorocznej edycji konferencji prezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny pożarnictwa, jak również odbędzie się szereg paneli i warsztatów, pokazów skutków wybuchów i pożaru, a także ćwiczenia z prawidłowego reagowania w przypadku wystąpienia pożaru.

Podczas konferencji firma ALTER SA zaprezentuje swoje rozwiązania detekcji gazów, które stanowić będą doskonały przykład nowoczesnych technologii w kompleksowych instalacjach przeciwpożarowych. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz spotkania z naszymi przedstawicielami.

źródło i zdjęcia: ALTER S.A.

Firma powiązana:

ALTER S.A.

Telefon 61 814 65 57, 61 814 71 49, 61 814 62 90
www.altersa.pl
alter@altersa.pl

ALTER S.A.