Aktualności

Pudzian na BUDMIE

26.01.2012

Pięciokrotny mistrz świata w zawodach Strongman i zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski to niewątpliwie „duże” wydarzenie drugiego dnia targów BUDMA w Poznaniu.

Pudzian na BUDMIE

Sportsman spotkał się dziś ze swoimi fanami dwukrotnie. Wszyscy mogli liczyć nie tylko na mocny uścisk dłoni sportowca, kalendarz czy plakat z autografem, ale także pamiątkowe zdjęcie.

- Śledzę karierę Mariusza od początku i gorąco mu kibicowałem, kiedy brał udział w Strongmanach – mówi Pan Grzegorz, jeden z uczestników BUDMY - Gdy tylko dowiedziałem się, że jest okazja do spotkania, postanowiłem, że po prostu muszę tu przyjść.

Wśród fanów znaleźli się również Ci, których przyciągnęła sama tematyka targów budowlanych. - Przyszedłem tu, aby zapoznać się z aktualną ofertą rynku budowlanego – mówi pan Krzysztof ze Swarzędza. - Niedługo zaczynam budowę domu, a tutaj mogę w jednym miejscu zdobyć wiele użytecznych informacji.

Mariusz Pudzian Pudzianowski od kilku lat współpracuje z firmą Blachy Pruszyński. Tym, którym nie udało się zobaczyć sportowca dziś, będą mieli na to okazję jeszcze dziś (26.01) o godzinie 11:00 i 13:00 w pawilonie 9 przy stanowisku nr 21.

Źródło: Blachy Pruszyński

Więcej