Aktualności

Systemy bez tajemnic. Poznaj profesjonalne produkty Sopro

28.07.2016

Zaprojektowanie przebiegu realizacji budowy – niezależnie od wielkości inwestycji – wymaga ogromnej wiedzy i drobiazgowego zaplanowania każdego szczegółu. Ułatwieniem we współpracy z rożnymi podwykonawcami są rozwiązania systemowe, zapewniające kompleksowość i wysoką jakość wykonania prac. Dopasowanie produktów – zwłaszcza w tak specjalistycznej dziedzinie jak chemia budowlana – jest kluczowe dla jakości i czasu realizacji prac budowlanych. Wybór odpowiednich produktów, ich dostosowanie do planowanych działań i połączenie w kompleksowy system zdecydowanie ułatwią infografiki przygotowane dla Architektów i Wykonawców przez firmę Sporo.

Architekci i Wykonawcy już nie muszą tracić czasu na żmudne przeszukiwanie katalogów, analizowanie parametrów poszczególnych produktów i sprawdzanie ich kompatybilności. Infografiki Sopro w sposób prosty i przejrzysty, a przy tym bardzo fachowy, prezentują nowoczesne rozwiązania systemowe w zakresie chemii budowlanej, stosowane przy budowie i renowacji piwnic, basenów, powierzchni brukowych czy pracach w domu i ogrodzie.

Zaprojektowanie przebiegu realizacji budowy – niezależnie od wielkości inwestycji – wymaga ogromnej wiedzy i drobiazgowego zaplanowania każdego szczegółu

Infografiki Sopro to praktyczny poradnik i wskazanie wszystkich etapów inwestycji, z przejrzystym wykazem wysokiej jakości produktów ułatwiających ich wykonanie. Zdjęcie artykułu uzupełnia jego krótka charakterystyka i możliwe przeznaczenie - otrzymujemy w ten sposób kompleksowy system dopasowanych do siebie produktów, pozwalający stworzyć trwałą i estetyczną konstrukcję.

Architekci i Wykonawcy już nie muszą tracić czasu na żmudne przeszukiwanie katalogów, analizowanie parametrów poszczególnych produktów i sprawdzanie ich kompatybilności

Infografiki stanowią prezentację profesjonalnego stosowania specjalistycznych produktów Sopro wynikającego z ich systemowych właściwości i dopasowania względem siebie. Produkty Sopro dzięki podejściu systemowemu gwarantują trwałość i poprawność działania wykonanych powłok wykończeniowych. Konieczne jest jednak właściwe rozplanowanie i dobór odpowiednich produktów do konkretnego etapu inwestycji. To właśnie jest zadaniem infografik, aby w maksymalnie przejrzysty sposób pokazać zastosowanie produktów Sopro w systemach okładzinowych. W ten sposób dajemy Państwu pewność, że nie zostanie pominięty żaden istotny dla poprawnego działania systemu produkt, a wykonany projekt będzie zgodny z najlepszymi praktykami i sztuką budowlaną.

Infografiki Sopro w sposób prosty i przejrzysty, a przy tym bardzo fachowy, prezentują nowoczesne rozwiązania systemowe w zakresie chemii budowlanej

Infografiki Sopro ułatwiają zaplanowanie inwestycji w sposób kompleksowy i systemowy, grupując i dopasowując produkty, tworząc w ten sposób nowoczesne rozwiązania systemowe. A systemowość i kompleksowość rozwiązań to gwarancja sprawnej realizacji inwestycji i doskonały sposób na zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędów wykonawczych.

źródło i zdjęcia: Sopro Polska

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska