Aktualności

Butiki marek Chloé i Salvatore Ferragamo z systemami zabezpieczeń Bosch

26.07.2016

Bosch połączył doskonałą jakość brzmienia i bezpieczeństwo w jednym systemie w butikach domów mody Chloé i Salvatore Ferragamo w Szanghaju. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i kierownik sklepu może wyłączyć muzykę, włączyć system alarmowy oraz przekazać klientom komunikat ostrzegawczy. Luksusowe zakupy nigdy nie były tak bezpieczne jak teraz.

Wysokie oczekiwania to powód, dla którego oba domy mody Chloe i Salvatore Ferragamo wybrały firmę Bosch, która słynie w świecie z wysokiej jakości brzmienia i niezawodnej techniki zabezpieczeń. Po udanych doświadczeniach ze wzmacniaczami miksującymi Bosch Plena, które zainstalował lokalny partner Bosch, firma Mood Media, obie sieci zdecydowały się na wykorzystywanie dźwiękowych systemów ostrzegawczych Bosch w swoich salonach jako standard.

Bosch połączył doskonałą jakość brzmienia i bezpieczeństwo w jednym systemie w butikach domów mody Chloé i Salvatore Ferragamo w Szanghaju

Wzmacniacze miksujące Bosch Plena oferują najwyższą jakość miksowania sygnału dźwiękowego i są łatwe w obsłudze oraz konfiguracji. Dzięki temu kierownicy sklepów mogą zadbać o stworzenie odpowiedniego nastroju w salonach.

Nowy zintegrowany system sygnalizacji pożaru gwarancją spokoju

W eleganckich wnętrzach salonów bezpieczeństwo stanowi priorytet, a ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje kierownik sklepu w sytuacji zagrożenia jest skomplikowany w obsłudze sprzęt. Wzmacniacze miksujące Bosch Plena odciążają personel, przenosząc całą pracę na system nagłośnieniowy. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby wyłączyć muzykę i włączyć alarm. Kierownicy salonów mogą wtedy odtworzyć nagrany komunikat o ewakuacji lub nadać komunikat na żywo za pośrednictwem dźwiękowego systemu ostrzegawczego. Prosta obsługa zapewnia szybką reakcję na zagrożenie i zwiększa bezpieczeństwo klientów oraz personelu sklepu.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o. I Security Systems