Aktualności

Grupa Armatura w grupie biznesowych liderów Małopolski

21.06.2016

W tegorocznej edycji organizowanego przez Dziennik Polski plebiscytu "Lider Małopolski 2015" zaszczytny tytuł Lidera Przedsiębiorczości i Innowacyjności otrzymała Grupa Armatura.

Prestiżowy konkurs Dziennika Polskiego wyłania najlepsze firmy w regionie, które nie tylko są dowodem biznesowego potencjału województwa, ale również wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorców. Nagrodę dla Grupy Armatura przyznano za wzorowe łączenie najwspanialszej polskiej i europejskiej tradycji z idealnym wyczuciem oczekiwań współczesnego klienta i najwyższą światową jakością.

Podczas gali zorganizowanej w ramach V Forum Małopolskich Przedsiębiorców wręczono również nagrody w następujących kategoriach: Lider Ochrony Środowiska, Lider Mecenatu i Dobroczynności, Lider Marki Małopolskiej a także Menedżer Roku MŚP oraz Menedżer Roku Dużej Firmy.

Pamiętając, że sukces jest zasługą całej Załogi, bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom za zaangażowanie i profesjonalizm a pozostałym laureatom serdecznie gratulujemy!

źródło i zdjęcia: Armatura Kraków

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków