Aktualności

POL-SKONE laureatem konkursu "Wojewódzki Lider Biznesu"

22.06.2016

Firma POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych polskich producentów drzwi i okien, została nagrodzona w konkursie "Wojewódzki Lider Biznesu", organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie.

W XIII edycji konkursu, w której wzięło udział 27 przedsiębiorstw z województwa lubelskiego firma POL-SKONE została uhonorowana prestiżową statuetką Wojewódzkiego Lidera Biznesu. Kapituła konkursu, przyznając wyróżnienia, kieruje się wieloma kryteriami, do których należą m.in.: działanie zgodnie ze standardami etycznymi w biznesie, podejście do klientów, kontrahentów i pracowników oraz zaangażowanie firmy w życie społeczne.

- "Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zdobyć ten zaszczytny tytuł i kolejny raz znaleźć się w prestiżowym gronie firm, które dzięki odnoszonym sukcesom współtworzą tym samym pozytywny wizerunek naszego województwa". – mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor POL-SKONE.

Program "Wojewódzki Lider Biznesu" jest organizowany od 13 lat. Jego celem jest nagrodzenie przedsiębiorstw, których działalność przynosi realne korzyści dla regionu lubelskiego.

źródło i zdjęcia: Pol-Skone

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone