Aktualności

Classen Jakość Roku Złoto i Jakość Roku 2011

25.01.2012

Najwyższej jakości produkty i usługi, dbałość o każdy detal w procesie wytwarzania, dystrybucji i sprzedaży, optymalizacja pracy oraz pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów i pracowników zyskały uznanie. Classen, renomowany producent paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, otrzymał tytuły Jakość Roku Złoto i Jakość Roku 2011.    

Classen Jakość Roku Złoto i Jakość Roku 2011   

Platon zdefiniował „jakość” jako pewien stopień doskonałości, do której w naszej firmie stale staramy się dążyć. Z wielką troską każdego dnia dbamy o jakość produktów, usług, a także o zespół pracowników – mówi Anna Górecka, Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy, Classen. – Przyznane wyróżnienia motywują do dalszego, nieustannego doskonalenia, utwierdzają też w przekonaniu, że obrany przez firmę kierunek jest słuszny. 

Tytuły Jakość Roku 2011 przyznane zostały już po raz szósty. Podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością oceniają eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A, jednostki certyfikującej systemy zarządzania na polskim rynku. O wyborze laureatów decydują m.in. wdrożone systemy jakości oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Aby przekonać się o jakości produktów Classen, serdecznie zapraszamy do salonów, a w najbliższych dniach również do Poznania na targi Budma 2012, gdzie już po raz 14-sty będziemy prezentować najnowsze kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych oraz paneli podłogowych – mówi Anna Górecka.

Budma 2012 rozpocznie się 24 stycznia w Poznaniu pod hasłem przewodnim „Budownictwo Przyszłości”. Stoisko firmy Classen zlokalizowane zostanie w hali 3A, nr stoiska 26.

Z firmą Classen stoisko będzie dzieliła firma RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi producenta.

Źródło: Classen

Więcej

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 032 429 20 00
www.classen.com.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol