Aktualności

Zawarcie nowej współpracy ICA PIDILITE!

01.06.2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dn. 28.04.2016 zawarliśmy umowę joint venture z Pidilite, notowaną na giełdzie spółką indyjską, będącą w Indiach liderem w dziedzinie produkcji spoiw oraz innych produktów chemicznych dla branży budowlanej.

Udziały w nowej spółce (powstałej w wyniku podpisania umowy joint venture) pod nazwą ICA PIDILITE PVT LTD zostały rozdzielone po równo pomiędzy ICA oraz Pidilite.

ICA PIDILITE ma ambitny cel, by zostać liderem na indyjskim rynku powłok do drewna. Solidne podstawy, na których opiera się nowa spółka zapewnia infrastruktura organizacyjna i sieć dystrybucyjna Italcoats (czyli wieloletniego dystrybutora ICA na rynku indyjskim), który przez ostatnie 23 lata pomagał wyrobić markę produktów ICA w sektorze stolarskim. Działalność Italcoats została w całości przejęta przez nową spółkę, z zamiarem podtrzymania oraz dodatkowego wzbogacenia niezwykle cennej pracy wykonywanej dotychczas przez Pratika Mehtę z Italcoats wraz zespołem odpowiedzialnym za rynek indyjski.

Nowa spółka stanowi kolejny etap w procesie internacjonalizacji Grupy ICA, która w ostatnich ratach rozwija się coraz szybciej, również dzięki ciężkiej pracy wszystkich Państwa.

Obejrzyj wideo-prezentację nowej spółki stworzoną zmyślą o pracownikach zainteresowanych przedsiębiorstw.

źródło i zdjęcia: ICA Polska