Aktualności

Prezentacja nowości Barlinka na targach Domotex 2012

24.01.2012

17 stycznia 2012 r. zakończyła się w Hanowerze najważniejsza na świecie wystawa podłóg, czyli Międzynarodowe Targi DOMOTEX. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy były podłogi drewniane. Właśnie dlatego w tegorocznej edycji targów nie mogło zabraknąć firmy Barlinek.

Prezentacja nowości Barlinka na targach Domotex 2012

Wystawa była doskonałym miejscem na premierę nowości, których w tym roku firma zaprezentowała bardzo wiele. Przemyślana  w najdrobniejszych szczegółach koncepcja stoiska pozwoliła na właściwe wyeksponowanie produktów i równomierne rozłożenie akcentów.

Ekspozycja spółki podkreślała istotne znaczenie ekologii  w strategii firmy,  dzięki pomysłowemu sloganowi „I!m eco”, który pojawił się na wielu elementach wystroju. Podczas kilkudniowych targów Barlinek zaprezentował swoje najnowsze serie katalogowe: PURE, DECOR oraz LIFE, oraz dwie kolekcje deski barlineckiej: designerskie „Smaki Życia” oraz „Young” – podłogi drewniane stworzone specjalnie dla dzieci.

„Smaki Życia” stanowiły jeden z wiodących motywów, nie tylko w postaci podłóg czy wielkoformatowych fotografii, ale również dzięki pysznej kawie, której zapach przyciągał na równi z miłą i kompetentną obsługą stoiska. Targi był także doskonałą okazją do zaprezentowania debiutujących w ofercie Barlinka podłóg 2-warstwowych:  PLACES. Największy europejski producent podłóg drewnianych zaprezentował nowe deski lite w kolekcji „Skarbów Natury”.

Na targach Domotex 2012 eksponowano także nowe rozwiązanie technologiczne: złącze: barlock system 5Gs. Ten system montażu powoduje, że układanie deski barlineckiej jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Największym zainteresowaniem licznych zwiedzających cieszyła się efektowna kolekcja podłóg „Smaki Życia”  oraz PLACES  - najnowsze dwuwarstwowe podłogi w ofercie Barlinka. Na stoisku od rana do popołudnia wciąż przebywało wielu gości. Oprócz dotychczasowych klientów, ekspozycję firmy masowo odwiedzali zwiedzający, zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Źródło: Barlinek

Więcej