Aktualności

Tour de Pologne 2016 – z FAKRO przez Nowy Sącz

15.07.2016

Pierwszy, sądecki etap wielkiego, kolarskiego show jest już za nami – 14 lipca 2016 roku Tour de Pologne zagościło w Nowym Sączu. Kolarze wyjechali z Zawiercia i pokonali 240 kilometrową trasę. Finiszowali na mecie mieszczącej się przy ul. Prażmowskiego. Zwycięzcą trzeciego etapu 73. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Nowego Sącza został Niccolo Bonifazio. FAKRO kibicowało kolarzom. Dla nich i kibiców przygotowało także wiele niespodzianek.

FAKRO ufundowało nagrodę dla kolarza, który jako pierwszy przejechał przez nowosądecką Premię Specjalną FAKRO. Szczęśliwcem okazał się Maciej Paterski. Bon o wartości 5 000 zł, odebrał z rąk Krzysztofa Krzysztonia, członka zarządu FAKRO.

FAKRO ufundowało nagrodę dla kolarza, który jako pierwszy przejechał przez nowosądecką Premię Specjalną FAKRO

Chętnie wspieramy sportowe wydarzenia. Dostarczają nam energii, która jest dla nas źródłem inspiracji i motywuje do codziennej prac. Kolarzom gratulujemy wytrwałości i życzymy szerokiej drogi – komentuje Krzysztof Krzysztoń, członek zarządu FAKRO.

FAKRO nie zapomniało także o mieszkańcach i turystach Nowego Sącza. Na swoim profilu na Facebooku firma zorganizowała wydarzenie, zapraszając uczestników do wspólnego kibicowania kolarzom. Pierwsze 600 osób, które odwiedziło stoisko FAKRO otrzymało gadżet sportowy.

Dzisiaj kolarze wyjeżdżają z Nowego Sącza i udają się do Rzeszowa.

Dzisiaj kolarze wyjeżdżają z Nowego Sącza i udają się do Rzeszowa

FAKRO będzie towarzyszyć uczestnikom Tour de Pologne w każdym mieście, w którym odbędzie się zakończenie poszczególnych etapów trasy. FAKRO, wicelider globalnego rynku okien dachowych już po raz drugi zostało partnerem wyścigu.

źródło i zdjęcia: Fakro

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro